Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők! Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek arról, hogy ti kérnétek meg a férfi kezét: leszel a férjem?

Figyelt kérdés

Viccen kívül, érdekelne a véleményetek.


Írj kort is!


2016. jan. 4. 22:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Én nem kérném meg :D Majd a barátom megkér, ha egyszer eljutunk oda.

24

2016. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Én nem kérném meg, szerintem ezzel baromira megaláznám őt is és magamat is. 27L
2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
14%
#1 ha meg mégse akkor vár a CICA meg az mszp tömegdemonstrációk a magányos nyugdíjas-évekre.
2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
28%
Itt bukik meg a nagy emanci-cuccos. Itt valahogy jó nekik a konzervatív értékrend... Hmmm... Hogy is van ez akkor?
2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

#4

Az esetek többségében a férfi érezné gáznak, hogy elvették tőle a lehetőséget, a haverok kiröhögnék, stb úgy van ez.

Ha nem kéri meg, akkor sincs semmi, mert papír nélkül is jó vele :P De ha netán ő úgy döntene, megkér, akkor nem mondanék nemet.

2016. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem ragaszkodom annyira görcsösen a házassághoz, hogy megtegyek egy ilyen lépést.
2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
6%

#4 Látom a százalékodon, hogy te is sokat próbáltál vitázni velük. :-)))


A férfiak, és a fiúk is egyre okosabbak, ők tanulnak más hibájából. Önszántukból sosem fogják megkérni a kezeteket. Csak agymosás után, kínunkban, hogy hagyjatok már békén, ne szekáljatok tovább. De ez egy rossz döntés, ki kellene használni a lehetőséget a kifosztás nélküli, utolsó menekülésre, és elfutni.

Ha már egyenlőségért kiabáltok, akkor kezdjétek ti.

2016. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

Szeretne-e velem házasságot,vagy sem :)

29N

2016. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%

#8

A férfiak szerencsére nem így gondolkodnak, a gyáva fiúk mint te esetleg :D

2016. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

Nem kérném meg a párom kezét. Ha Ő nem kér meg engem akkor még nyilván nincs felkészülve.

Az emnacipációról meg csak annyit kedves nem tudom hanyadik, hogy nem mindenki akar egyenjogú lenni.


25

2016. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!