Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan érjem el, hogy megkérje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés

A lehető legfeltűnőtlenebb módon szeretném a tudatára adni a páromnak, hogy szeretném, ha megkérné a kezem.

Nem szeretném, hogy érezze, hogy célzok rá, vagy valami, csak szeretném elérni 1-2 cselekedettel vagy mondattal, hogy így döntsön.

Mivel valósíthatnám ezt meg?

Kérlek, adjatok pár tippet.

Férfiak, ti mikor kezditek azt érezni, hogy itt az idő?

Válaszokat köszönöm.



2015. nov. 18. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Peti, szeretném ha eljegyeznénk egymást."

Kényszeríteni úgyse tudod, innentől kezdve nem értem mi a gond az egyenes és érthető beszéddel. A pasik amúgy se arról híresek, hogy veszik a "nyilvánvaló utalásokat". Ha meg nem akar elvenni, akkor meg aztán pláne nem fogja magára venni az erőlködésed. Le kell ülni egymással és megbeszélni hogyan képzelitek el a TI KÖZÖS jövőtöket.

2015. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Férfiként úgy vagyok vele, hogy majd eldöntöm, hogy mikor akarom eljegyezni a párom. Fel tudom mérni, hogy mikor jutott el a kapcsolatunk oda, hogy ez a lépés megtörténjen és ismerem a párom vágyait ezen a téren, amiket természetesen figyelembe veszek.

Viszont ha egy nő befolyásolni akar, célozgat, hogy akaratom ellenére tegyek meg valamit, manipulálni próbál, az nem marad a társam sokáig :-P


De mondjuk ha lenyeled, az sokat segít ;-)

2015. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
a lehető legkevésbé feltűnő módon - így helyes
2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves Első és Második, köszönöm a válaszotokat!


Kedves Harmadik!

Köszönöm, nincs szükségem arra, hogy kijavíts, ezzel nem a kérdésemre adtál választ. Mellesleg tudom, hogy helytelenül írtam.

2015. nov. 18. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Majd eldönti. Én ezt úgy érezném mintha valaki azt mondaná, hogy menjek el wc-re. Én majd eldöntöm, hogy kell-e és mikor.
2015. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Egyenjogusag van! Mondjad te, h hazasodni akarsz. Semmi fura nincs benne. Minek celougatni.

N

2015. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
"kérd meg mán a kezem he!"
2015. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Kimaradt a kérdésből néhány momentum.

Beszéltetek-e már erről korábban? Tudod, hogy azonosak a terveitek, csak a mikorban nem egyeztetek meg? Vagy egyáltalán szóba sem került a dolog?

Ha nem beszéltetek még róla, akkor nyilván az a jó megoldás, hogy mikor beszélgettek, előveszed, hogy egyébként azt érzed, hogy fix a kapcsolat, és el tudod vele képzelni a jövőt... és akkor tudja, hogy ezt szeretnéd, a többi rajta múlik.

Ha egyébként megbeszéltétek és tervben van, csak még nem szánta el magát, akkor tényleg igaz az, amit fentebb mondtak, hogy nem szabad erőltetni. Én mondjuk pl simán nekiállnék szép gyűrűket nézegetni, amik tetszenek, aztán úgy felejteném a gépet, vagy elmesélném, hogy XY most házasodik, és eszedbe jutott, hogy ti milyen szépek lesztek, ha egyszer odajuttok... :) De ezek még mindig nem azt jelentik, hogy holnap megkéri a kezed, viszont eszébe tudod juttatni, hogy te bizony már vágysz a dologra. A döntés viszont az övé.

2015. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is ellenérzéssel lennék tele, ha látnám, hogy ezt akarod elérni. Az én dolgom, hogy mikor kérem meg a párom kezét. Persze megkérheted Te a kezét, ha akarod, de nehogy már megkéresd a kezed basszus! Amikor akarja!
2015. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Én elég egyértelmű utalással illettem a párom....: "Életem, mikor lesz esküvő nálunk?", máskor: "Jajj, annyira várom már, hogy végre a feleséged legyek!". Egyéb alkalmakkor fennhangon morfondírozni: "Hm, vajon milyen hangzása lenne a nevemnek a te vezetékneveddel?".


De mi már korábban is beszéltünk róla, tudjuk, hogy esküvőt szeretnénk, és azt is tudom, hogy már lassanként tervezi a lánykérést is. Csak még korán van, másfél éve vagyunk együtt. Mondjuk, nálam már most eldöntötte, hogy ezt szeretné, az exével 5 év után is mindig kitért a kérdés elől, mert nem akarta vele leélni az életét, hiába akaratoskodott a lány. Ha nem akarja, akkor akármit csinálsz, nem fogja megkérni a kezed, ha meg tudja, hogy szeretnéd, és ő is hasonlóan áll a kérdéshez, akkor pár utalással max megsürgetheted, eszébe juttathatod a kérdést, de egyébként is megtenné idővel, ha türelmesen vársz.

2015. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!