Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt már olyan, hogy sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy sokáig jártatok egy pasival, de nem jegyzett el, a témát is kerülte. Aztán valamiért szakítottatok és a következő barátnőjét meg kevés idő után már eljegyezte?

Figyelt kérdés

Vagy össze is házasodtak és úgy néz ki boldogok,ez nektek hogy esik?

Pasikhoz is szól a kérdés,hogy miért járnak valakivel sokáig ha nincsenek komolyabb terveik,nem egyszerübb lenne idejében továbblépni sé a másik idejét sem rabolni?


2016. márc. 12. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Hajaj, ez viszonylg gyakori. 30 körüli férfiaknál. Illetve az is -férfi és női ismerősöknél is - , hogy nem volt kapcsolatuk, amiből átestek a másikba, de fél-egy év után hirtelen megházasodnak.

A többség tagadná sztem, de sok mindenki t erősen befolyásolnak a társadalmi normák, hogy 30 környékén már házasnak kell lenni. vannak, akik gyereket is ezért vállalnak, mert azt érzik, igy kell tenni, ez a normális, mégha valojában nincsenek is kész rá. itt is szoktam olvasni ilyesmit nőktől. a házasodás is durva, de az egyenesen elképesztő, hogy valaki családi vagy társadalmi, vélt vagy valos nyomásra gyereket szül, mert azt ugy illik. Emellett évezredekkig ez volt ugyebár az élet rendje és ezek sztem valahogy kodolodva van az emberekben. önismeretet kellene inkább mindenkinek gyakorolni

2016. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
első vagyok. tudod, ezekre a berögzülésekre az is egy példa, amit most még leirok : egy ismerősömnek kisgyereke van, blogot irnak rola pár nővel, és ahogy olvasgatom, a 90%-a egy közhelygyűjtemény, amiket a női magazinokban meg a médiában lehet látni. Nem csak a gyerekkel kapcsolatos dolgok, hanem pl ahogy ir a férjéről, hogy ő minden nap hogy és miként ápolja a házasságát, hogy 30 év mulva ne legyenek egymásal idegenek a férjével, ha kirepülnek a gyerekek, meg hogy még vagy 3-4 gyerekük lesz. az igazság meg az, hogy alig pár éve vannak együtt, de már vagy egy éve megindult a folyamat, hogy nem ismerik egymást, elidegenednek, nem jo a kommunikácio köztük, viták vannak, és még azt az egy szem gyereket se vagyok benne biztos, hogy fel fogják tudni nevelni, mind anyagi, mind karrier miatti problémák miatt. Szoval van az alternativ valoság, amit ő igaznak hisz és mairől blogolgat egy éve és van a valoság, ami ezzel nincs köszöönőviszonyban. És mindig az az érzésem, mintha a Cosmopolitan vagy a Nők Lapja 2356. lapszámát olvasnám.. de az egész élet ilyen, nem csak a magánélet és nagyon sok meber igy él , saját gonodlatok nélkül.
2016. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Es miert olyan hihetetlen hogy az utanad kovetkezo noben talalta meg azt amit keresett? Hogy az a csaj tud neki megadni mindent?
2016. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

"Volt már olyan, hogy sokáig jártatok egy pasival, de nem jegyzett el, a témát is kerülte."


Volt ilyen, a fiatalabb (kora 20-as évek) kapcsolataimban teljesen normálisnak éreztem ezt a helyzetet, az lett volna a beteg,ha már ilyenkor eljegyzéssel jönnek.


"Aztán valamiért szakítottatok és a következő barátnőjét meg kevés idő után már eljegyezte?"


Nem , ilyen nem volt. Egyrészt nem foglalkozom az exem magánéletével,szóval ha meg is történt akkor

A) nem tudok róla

B) egyébként sem érdekel, mert sosem vágytam eljegyzésre olyantól, akivel szakítottunk


"Vagy össze is házasodtak és úgy néz ki boldogok,ez nektek hogy esik?"


Ha a tudtomra jutna, valószínűleg örülnék, hogy megtalálta a bologságot.Ki nekem az exem, hogy rosszat kívánjak neki? Egy idegen ember. Legyen boldog, nekem nem tett keresztbe, csak nem illettünk össze.


"Pasikhoz is szól a kérdés,hogy miért járnak valakivel sokáig ha nincsenek komolyabb terveik,nem egyszerübb lenne idejében továbblépni sé a másik idejét sem rabolni?"


Nagyon nagy hiba van benned, ha a párkapcsolatokat időrablásnak gondolod. A logikád több ponton is hibás, de segítek:

1. Amikor kapcsolatba lépsz valakivel, nem tudhatod komolyra tervezel-e, mivel még nem ismered.

2. Ha jól alakulnak a dolgok, 1-2 év együttélés alapvető ahhoz, hogy el lehessen dönteni érdemes-e házasodni

3. Ha fiatal a pár, akkor ez jóval több is lehet 1-2 évnél, mert a munka, karrier, életminőség, lakhatás megteremtése nyilván előbbrevaló

4. Az nem hitegetés,ha egy kapcsolat 3-4-5 év után tönkremegy, van ilyen. Az ilyen kapcsolatokban örülni kell, hogy nem házasodtatok, mert csak nehezebbé tenné a válás az egészet. Nem kell minden kapcsolatból házasságnak lennie, és ennek a legtöbbször oka is van. És sajnos sokszor ilyen későn derül ki, hogy a felek mégsem illenek össze. Az önismeret és a másik megismerése egy hosszú folyamat, nem megy egyik napról a másikra!

2016. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

" Es miert olyan hihetetlen hogy az utanad kovetkezo noben talalta meg azt amit keresett? Hogy az a csaj tud neki megadni mindent?" ez sok esetben belevetités, fantázia, az ujdonság varázsa.. ha megnézed a válási statisztikákat, a párok kétharmada elválik, a többiek egy jelentős részének pocsék a házassága.

a reality world nagy igazsága sztem, hogy a többség nem a megfelelő partnerrel házasodik.


nyilván lehetséges az is, hogy tényleg megtalálta az igazit a következőben, de elég gyakran nem ez lesz belőle, ha a nyers számadatokat nézzük. illetve unfair huzni valaki idejét, évekig, ha már régebben is tudta, hogy nem vele tervez hosszabb távra, miközben a másik fél meg lehet, hogy el tudta volna vele képzelni az életét. szoval megértem a kérdezőt.

2016. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

és igen, sok ilyen pasi van. ha végignézek a fiu barátaimon és az eddigi szerelmeimen-kiszemeltjeimen, őszintén szolva, a barátok közül is jopár és a szerelmeim közül mindegyik beleesett hasonlo helyzetbe . pl. jár valakivel, mert nem mer kezdeményezni annál ,aki igazán érdekli vagy foglalt az illető, vagy képbe jön egy harmadik, és a párja mit sem tud rola, illetve olyan is van, aki 5 évig járt vkivel és érzelmileg megcsalta, aztán 10 honap után eljegyezte és elvette a következőt, akinek gyereket is csinált rögtön. most ott tartanak, hogy a felesége 2 év után kezdte kimutatni a foga fehérjét, napi szinten üvöltözik vele. ő meg azt hitte a csillámponis szerelmi mámorban, hogy megtalálta az igazit..

tényleg sok ilyen van.

és olyanok is, akik nem hagytak ott senkit, de hirtelen, fél-1 év járás után gyorsan megházadosnak igy 30 környékén.

2016. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
kicsit fura, de nem fáj. nem akartam házasodni.
2016. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen. Akikkel magamhoz képest hosszabb ideig jártam, (több mint 3 hónap), azok meg is kértek. Az elsőnél végül én léptem ki a kapcsolatból, a másik meg a férjem.:)

Bár engem speciel nem tudott volna túl sokáig egy pasi sem hitegetni. Én nem vesztettem volna el annyi évet az életemből mint például a régi barátnőm, aki így járt.

Őt egyenesen hitegette a pasija, szegénykém meg bekajálta hogy tényleg el fogja venni és gyerekeik lesznek, majd megcsalta a lányt egy másik nővel. Úgy tudom 1-2 éven belül elvette a másik csajt. A barátnőmet meg 5,5 évig szívatta.


De tágabb ismerőseim közt is voltak ilyen esetek.


Hogy miért csinálják ezt a pasik? Kényelemből. Amíg együtt vannak egy olyan lánnyal akit nem szeretnek, szex azért van rendszeresen, van kivel agyonütni az időt. Aztán, ha jön egy másik akkor lelépnek.

2016. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem nem volt ilyen, de a környezetemben sok ilyent láttam: pasi 5-10 évig hitegeti a lányt, szakítanak, majd a pasi utána 2-5 hónapon belül elvesz vkit.

Sztem kényelemből van a pasi addig amellett a lány mellett, akit hiteget. Ha ló nincs, szamár is jó alapon, azaz mellőle várja az igazit. Ha meg befut az igazi, akkor nem kell gondolkodnia, hanem fejest ugrik.

Tudod, ha 1 ffi gondolkolkodik azon, h szereti-e a lányt vagy vele akar-e élni és ezen gondolkodnia kell, akkor nem az a lány az igazi.

2016. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!