Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt aki úgy érezte nem jókor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki úgy érezte nem jókor kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem megfelelő időpontot választott a férfi arra, hogy megkérje a nőt, például veszekedés, élethelyzet vagy bármi hasonló miatti rossz érzés miatt.

2016. máj. 24. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem először nem jókor kért meg. Főleg, mivel a család sürgette. Nemet is mondtam akkor rá, aztán megbeszéltük, hogy miért volt ez.
2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Huhh. És hogy fogadta?

Attól tartok, hogy most fog megkérni. Pedig pont egy hullámvölgyben van a kapcsolatunk és még időre lenne szükségem, hogy újra felépítsem magamban ezt a dolgot. Viszont pont emiatt a törés miatt haragszom is rá. Miért nem lehetett volna előbb, mert vártam nagyon és tudom, hogy ő is akarja... Vagy esetleg ha már rendbejöttem lelkileg is. De valahogy az az érzésem, hogy pont rosszkor fogja megkérdezni. Pedig igent akarok mondani, de nem ilyen állapotban...Vagy ez hülyeség?

2016. máj. 24. 15:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted és akarod akkor ez pont jó alkalom hogy kijöjjetek a hullámvölgyből. Kivéve ha pont ezen vesztetek össze és csak azért kér meg hogy nyugi legyen.
2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akik nagy kríziseket úgy akarnak jóvá tenni h megkérik a nő kezét jelzésképp.Exférjem 1.lánykérése 18évesen hősszerelmesen történt az utcán,gyűrű nélkül.A válaszom az volt,h igen,de nem most.Fiatalnak éreztem magunkat,nem éreztem h bele kéne vágnunk.Később szétmentünk és amikor más udvarolni kezdett,egy buliban letérdelt,megkért.A válaszom érthető módon nem volt.6évvel később 1éve éltünk együtt,minden szuper volt,étterem,gyertyafény,gyűrű,2boldog ember,igent mondtam,szép este volt.Szóval ha most nem akarod,lelkiismeretfurdalás nélkül mondd h jelenleg nem állsz készen,nem tudsz boldogan a nyakába ugrani és indokold meg.Meg fogja érteni és ha rendbejött a kapcsotok,felteszi majd újra.Kapcsolatmegmentő jelleggel nem az igazi.
2016. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát sok dolog jött össze, de ez a lánykérés téma is belekeveredett érintőlegesen (úgy éreztem feltételekhez köti meg mások véleményéhez). Tavaly tervezte egyébként, de azért maradt el, mert én azt mondtam neki, hogy ne ilyenkor tegye, mikor össze vagyunk veszve, mert úgy fogom érezni, hogy ez az engesztelés. De akkor én nem tudtam, hogy tényleg akkor tervezi, csak úgy jött.

Pedig az a veszekedés a mostanihoz képest piskóta volt. Igazából nem vagyunk haragban most sem, csak valahogy a sebek még túl frissek a lelkemen. De tudom, hogy ő az igazi, csak szeretném, hogy felhőtlen legyen az igenem.

2016. máj. 24. 16:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és utolsónak akartam még írni, hogy valószínűleg nagyon romantikusra tervezi, nem csak sima letérdelek a Tesco közepén lesz. Meg mikor viccelődtünk ezen, akkor komolyan mondta, hogy ha nemet mondok, többet nem kér meg...Biztosan nagyon rosszul esne neki. :(
2016. máj. 24. 16:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég gáz, hogy egyszer már elmaradt veszekedés miatt. Lehet hogy nem a legjobb időzítés, de én még egyszer biztos nem kérnélek meg ha nemet mondasz.
2016. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem.... Ennél rosszabb időben nem is lehetett volna.

Ha gondolod, olvass bele:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljegy..

2016. máj. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Nem akarok nemet mondani, csak nyugodtabb igent szeretnék. És nem mondtam nemet egyszer se még, csak egy veszekedés után jeleztem hogy na ilyen után közvetlen ne tegye inkább.


Utolsó: köszi, ez durva lehetett. :/ azóta mi lett veletek?

2016. máj. 25. 12:37
 10/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Visszautalva a válaszodra, én is hasonlóan éreztem, egy "nyugodtabb igen" kimondására vágytam.

A kérdésemhez rengeteg értetlen válasz is érkezett(miért gondoltam meg magam, aztán vissza - talán mert az emberek és a körülmények mindig változnak), meg ugye miért is nem dobtam el mindent amint megláttam a gyűrűt. Kinek mi a fontos ugyebár...


Akkor nem tudtam volna igent mondani szívből. Most eltelt néhány hét, de már ennyi is elég volt ahhoz, hogy változzon a felállás, természetesen néhány komolyabb beszélgetés után. Épp saját lakást nézünk, mert úgy vagyunk vele, hogy először a saját otthon (albiban vagyunk még), és utána, amint kezdenek lenyugodni a dolgok körülöttünk, kezdhetjük az esküvő szervezését. Többször felmerült azóta a lánykérés, igazából poénkodunk is rajta, de még emésztgetnie kell a történteket. Később hátha előáll újra vele - immáron jobban átgondolva. Szerencsére közelebb kerültünk egymáshoz.

2016. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!