Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen helyen és hogy kérnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilalili kérdése:

Milyen helyen és hogy kérnétek meg egy lány kezét? Meglepetéssel is készülnétek, vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy kipuhatoltam a hobbiját és azzal kapcsolatosan leptem meg.A megtervezett pillanatban letérdeltem lábai elé ahogy illik,egyik kezemben szál vörös rózsa, másikban gyűrű úgy kértem meg a gyönyörűségem kezét.Boldog volt,igent mondott,sose felejtem el izgalmasabb volt mint az esküvőnk!
2016. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen karácsonykor, vagy a születésnapján. Fő az eredetiség!:D


De viccet félretéve, én tuti mondjuk elvinném mondjuk valami olyan helyre, ahova mindig is elszeretett volna menni. Ideális esetben az ember lánya kezét egyszer kérik meg, az legyen a legemlékezetesebb élménye, és ha van amire nem szabad sajnálni a pénzt, akkor az ez. :)

2016. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem karácsonykor, se más ünnepkor, szóval nem volt sablonos a dolog. Épp pakoltunk pár cuccot mert a Velencei tóhoz igyekeztünk strandolni, szóval otthon történt. Volt letérdelés, szerelmi vallomás, majd lánykérés. 17 hónapra rá házasodtunk.:)
2016. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Én még csak tervezem a lánykérést, de már beszéltem az illetékesekkel. Egy sí pályán lesz mivel imád síelni. A pálya végén várja majd egy ének kórus akik akkor kezdenek énekelni ha odaért a pálya végére. Egy megterített asztal lesz ott pezsgővel és a gyűrű a pezsgős pohárba lesz rejtve, és az egészet megörökítem kamerával hogy később vissza nézhessük. Csak ennyit tudok neki nyújtani mert más nem jutott eszembe remélem igent fog mondani, de ha nemet akkor se adom fel!
2016. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!