Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek lehet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy a párom végre meg fogja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, páromnak jövő héten lesz a 21. szülinapja. 3,5 éve vagyunk együtt. 7 hónapos terhes vagyok.

A párom ma nagyon titokzatoskodott, és sikerült kiszednem belőle, hogy tervez valamit, el akar vinni valahova, de nem mondta meg, hogy hova. Szerintetek lehet, hogy meg fogja kérni a kezem? Már sokszor azt hittem, hogy végre megteszi (nagyon örülnék természetesen), de eddig még nem történt meg.

Szerintetek? Vagy valami teljesen más dolog lehet a háttérben?

Ha ez számít valamit, nem szoktunk eljárni, utoljára 2 éve nyáron voltunk a Balatonon.

20N


2016. jún. 7. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
50%, vagy igen, vagy nem.
2016. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2%
Nem qrvamindegy? Ha odaértek akkor kiderül.
2016. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-es, szerinted ha annyira mindegy lenne, akkor kiírtam volna ezt a kérdést?
2016. jún. 7. 18:04
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmunk sincs, hogy mit akarhat. Viszont bennem felmerült egy kérdés. Én valamivel idősebb srác vagyok tőletek, de esélytelen, hogy a közeljövőben egyáltalán komolyabb kapcsolatról gondolkozzak. Az, hogy gyerekem legyen még ennél is elképzelhetetlenebb. Az esküvő meg már csak hab lenne a tórtán. Szülőktől szereztetek néhány tíz milliót ezekre a dolgokra vagy hogy csináljátok? Ilyen idősen iskolába kellene járnotok. Ha esetleg dolgoztok akkor meg hogy a francba jön össze egy közös házra, gyerekre és még majd az esküvőre is a pénz úgy, hogy egy darabig nem is tudsz dolgozni a gyerek miatt?
2016. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Semmi kozod hozza, hogy nekik honnan van penz. Nem kotelezo mindenkinek ugy elnie ahogy neked. Iskolat meg betudja fejezni baba mellett is. Ha jol elnek akar szulok altal, az neked ne fajjon. Nincs ezzel semmi gond. Szeretik egymast, jon a baba. Nem ok az egyetlenek. Kerdezo, eselyes a lanykeres, de ne stresszelj ra, el jon mindennek az ideje. Boldog babavarast!:)


26N

2016. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi. Majd a kérdező elküld a p.csába az érdeklődésemmel, ha akar, nem kell neked. Nem fáj ez nekem. Nem is törekedtem arra sosem, hogy ilyn hamar legyen gyerekem. Csak meglepő, hogy hogy tudnak egyesek ilyenkor összehozni ennyi mindent.
2016. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
De ennek semmi koze nem volt a kerdeshez. Viszont minden ember mas. Van aki 40 evesen szeretne csaladot, mas pedig fiatalon. Az eljegyzes a lenyeg, de erdemleges valaszt nem kapott.
2016. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igaza van a 76%-osnak, senkinek semmi köze, hogy honnan van rá pénzünk.Viszont a kérdésemre nem kaptam még rendes választ. Igyekszem nem rástresszelni, de nagyon szeretném már, hogy megkérjen.
2016. jún. 7. 18:45
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Elárulom neked, nektek, hogy itt erre soha az életben nem fogsz választ kapni, mivel itt nem tudhatja senki, hogy mit szeretne a barátod, mert nem, hogy a barátodról nem tudjuk, hogy kicsoda, de még rólad sem. Én meg gondoltam megérdeklődöm, hogy hogy lehet 20 évesen felnevelni egy gyereket, ha már pont van itt egy olyan aki ezt tervezi. Vagyis hagyján, hogy gyereket tervez, de ennek a tetejére még egy plusz eljegyzésre is vár. Mások negyven évesen sem csinálják ezt a két dolgot egyszerre. Ilyet én még csak roma családokban láttam egyszerre.
2016. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, főleg ha tényleg nem szoktatok eljárni otthonról. Ha ennyire szervezkedik, akkor lehet valami a háttérben. Azonban ne éld bele magad nagyon, mert utána nagyon rosszul fog esni. Én is jártam már úgy, hogy azt hittem meg fogja kérni a kezem, de mégsem az volt a háttérben(igaz nálunk nincs is még tervben, mert sajnos még nincs meg hozzá a kellő anyagi háttér, szóval nincs értelme az eljegyzésnek, ha utána sokáig nem lesz esküvő), pedig nagyon szervezkedett.

De bármi is lesz, sok boldogságot nektek, és jó egészséget. Gratula a babához. Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy mit csináltok :). Csak csináljátok úgy, ahogy nektek jó.

2016. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!