Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy pasi csak azert jegyzi el a barátnőjét mert ő állandóan ezzel nyaggatja?

Figyelt kérdés
Viszont,ha ezt kényszerből teszi meg és nem éppen magától,akkor később lesz ebből házasság vagy ink. szakítanak?
2016. jún. 27. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos van ilyen hülye. De ha össze is házasodnak, akkor is van több mint 60% esélye, hogy szétmennek.


szóval ha fogadni kellene rájuk, akkor előbb tennék ellenük, mint mellettük.

2016. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire gyakori. Még a saját környezetemben sem, mert ez a téma elég magánjellegű és az ilyen típusú helyzetekkel általában semelyik fél nem szokott dicsekedni.
2016. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudjuk? Nekem még senki nem dicsekedett ilyennel. De nem hiszem, hogy gyakori lenne. Mármint ha egy öntudatos nő házasságot szeretne, akkor nem "nyaggat", hanem megkérdezi, hogy "Te, Józsi, én szeretnék összeházasodni veled, tudod, hisz már a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy egyszer szeretnék férjhez menni. Úgy gondolom a kapcsolatunk eljutott arra a szintre, hogy eljegyezzük egymást és 1-1,5 év múlva összeházasodjunk. Te mit gondolsz erről?"
2016. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amelyik pasi ezt teszi, az ne nevezze férfinak magàt. De az ilyen hisztikiràlynő csajok se nevezzék nőnek magukat.

Nem lehet tudni. Szerinted ezt ki vallanà be?

2016. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt ilyen az ismeretségi körömben. Aztán később felbontották, nem lett házasság sem belőle.

Aztán tudok olyanról, ahol a nőt el is vette a fickó, (de leginkább a pénzéért, meg nála laktak). Lett gyerek is, de a pasi sokat panaszkodott közeli barátainak, hogy szeretne kilépni az egészből (csak nem tud az anyagiak miatt). Hát nem tudom ők együtt maradnak-e, ennek ellenére lehet, hogy igen. De az én véleményem szerint a boldog házasság másképp kezdődik...

Ez már nem eljegyzés kiharcolása, de érdekes lehet:

Volt egy olyan történet, hogy a nő teherbeesett és azért kellett elvennie a férfinak. Na ott a fickó utálja is az elsőszülött gyerekét...merthogy miatta kellett elvennie a feleségét. Na ez az egész családjukra kihatott.

Ja és a családomban is tudok ilyen teherbeesősről. Egyik rokonomnak 2 házassága kezdődött így és mindkétszer válással végződött. Egy másiknak is így kezdődött, igaz ők együtt maradtak, de nem volt zökkenőmentes a kapcsolatuk.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Szóval szerintem azért előfordul, de tényleg nem sokan tudják, max. rokonok, közeli barátok.

2016. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Felénk elég gyakori jelenség. Van ahol a csaj megmondta hogy amíg nem jegyzi el addig nem lesz szex mert akkor fogja úgy érezni hogy szereti! A másik pedig állandóan vitát csinált ebből (1 év alatt 3x szakítottak már) és végül kapott egy gyűrűt hogy befogja. A srác nekünk elmondta hogy nem fogja elvenni, ezek után főleg, csak most jó épp erre-arra a csaj.

Sőt több úgy csinálta hogy "véletlenül" terhes maradt (nem szólt hogy gáz van, csak a 11.héten....) és ezt később el is mondta hogy "jaa igen kimaradt 3 szem tabletta, már rég nem szedte és azt hitte még véd, szűzteázott"...

2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak 2 olyan esetet ismerek ahol becsúszott a gyerek, így gyorsan összehàzasodtak. 2 éven belül elvàlt mindkét pàr, nincsenek màr együtt.
2016. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es csoda hogy egy csomo hazassag valassal vegzodik es csomo gyerek egy szulovel el. Mindket fel a hibas hogy belemennek olyan kapcsolatokba sziuaciokba (hazassag) ami nem mukodik vagy nem is akarnak... Annyira ertelmetlenek ezek. Es senki nem all ki az elvei mellett
2016. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok és teljesen egyetértek veled 8-as! Az ilyen pároknak szerintem sem szabadna már elkezdeni sem. Csak sokan úgy indulnak neki, hogy ez vagy az szexre jó lesz, aztán, ha a másik tőrbe csalja őket, akkor megy egymás hibáztatása...Közben össze se kellene jönni az ilyeneknek...

A nők is figyelhetnének jobban, ha láthatólag a srác csak komolytalan kapcsit akarna velük, de ők nem, akkor nem szabadna velük már tovább randizni, kivéve, ha ők is csak laza kapcsolatot szeretnének. De ez szerintem nem csak a figyelmetlenségről szól, hanem egyes nők nem hajlandók elfogadni, hogy nem jönnek be annyira a pasinak, hogy az hosszú távon velük maradjon. Helyette megpróbálják ráerőltetni magukat a férfira.

Szóval szerintem az ilyen trükkökkel megfogás nagyon gáz...és tényleg utána gyerek issza meg a levét és a felnövő generáció tök defektes lesz...

2016. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és még azt hozzátenném, hogy a pasiknak se csak a farkukkal kéne gondolkozni, hanem lehetőleg olyan nő mellett kellene csak elcövekelni, akivel hosszú távon el tudják képzelni az életüket nem csak ürítésre!
2016. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!