Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel nemrégiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel nemrégiben megismerkedtem, és azóta állandóan hívogat és órákat akar velem beszélni, ez normális?

Figyelt kérdés
Én nagyon tehernek érzem mert iszonyatosan nyomul,h ő még nem érzett ilyet soha,meg csak én kellek neki stb.Ez normális kezdeti időszakban vagy csak én érzem úgy h rám dobtak egy hegyet..

2015. okt. 31. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
ez a buntetesed mert ribiskedni probaltal
2015. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az ismerkedés kezdetén ez túlzás, én biztos menekülnék egy ilyen pasi elől.
2015. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ne tudjátok meg ez borzasztó érzés!Pasik mi a véleményetek?Mert ti még nem írtatok..
2015. okt. 31. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Túlzásba viszi. Meg azért van benne elég sok rájátszás is. Koptasd le, mert az ilyen kandúrok között vannak a beteges megszállottak is.
2015. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen meg elég félelmetes is tud lenni..az első randinkon láttunk egy lányt leggingben és hosszú pulcsiban,és erre azt mondta h én nem vehetnék fel olyat mert nem engedné meg..
2015. okt. 31. 23:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Menekülj! :D
2015. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebbe belenyultál azt tudod!?

Jó a hegy hasonlatod. Pontosan. Maga alá akar gyűrni.

Van egy rossz hírem! De szerintem sejted. Nem lesz könyű megszabadulnod tőle!

2015. nov. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ujságold el mosolygós arccal hogy összejöttél valakivel, és amikor számon kéri, mondd hogy de hát te azt hitted hogy cdak barátkoztok. Kiváncsi vagyok a hatásra.
2015. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Jézusom, tipli-tipli!
2015. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj amig nem késő..!
2015. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!