Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meggondolta magát, mégse akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát, mégse akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

A párom egy átbulizott éjszaka után,mámoros állapotban közölte velem, hogy kb egy hónapja el szeretett volna jegyezni, de meggondolta magát és még várna vele.

Alapvetően nem vártam még, hogy eljegyezzen, de az, hogy így az orrom alá dörgölte, rosszul esett.

Mit jelenthet? Mégse én vagyok az igazi?


2016. júl. 13. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha részeg, akkor tök mindegy mit mond.

Akkor beszélj vele erről, amikor már kijózanodott!

2016. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Simán csak átgondolta és korainak tartja! Lehet elbizonytalanodott valamiben! De ez még nem jelent semmit. Egyszerűen csak még időre van szüksége, h biztosabb legyen. Az én párom is elkezdte, h "Jövőre tervezem, h megkérem a kezedet", amire rákontráztam egyszerűen, h "Ha addig kibírom melletted" :D és nevettünk! A szó még nem jelent semmit. Lehet a párod sem akart semmit se, csak elsütötte :D
2016. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
23%

Volt 1x, egy elvetélt gondolata, amit megosztott veled ittasan. Hallod, többet én se beszélek semmiről se nőknek.


26/F

2016. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Azt szokták mondani, hogy a részeg ember őszinte. Itt is erről lehet szó. Elbizonytalanodott valami miatt. Ennek az okát, vele kellene tisztázni. Nagy kérdés, hogy őszinte lesz -e veled józanon is...
2016. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Részegen őszinte volt, megosztotta veled egy gondolatát. Ezt érdemes lenne megbeszélni hogy miért? Mi történt ami hatására ezt gondolja?

Bár lehet ehhez ismét ittas állapot kell...

Normális pasi simán meg tudja veled beszélni, valószínű nem tudja hogy mit reagálnál vagy kétértelmű lenne, túl sokat gondolnál hozzá.

2016. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett?
2022. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!