Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mégsem akar elvenni? Meggondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem akar elvenni? Meggondolta volna magát?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, hogy jövöre összeházasodunk, dátumot is kitüztünk (2015 tavasz). Nem volt konkrét lánykérés, de azt mondta, ezt még megejtjük, mert nem szeretné, ha kimaradna.

Azóta eltelt három hónap, gyürü sehol. Múltkor tettem egy-két célzást, mire közölte, hogy ne tartsam öt nyomás alatt, majd lesz gyürü. Majd múlt héten mondtam, ha már úgyis megbeszéltük, menjünk el együtt venni, probléma megoldva. Most pedig szerinte hisztériázok, és olyanokat mond, hogy nem is érti, mire jó egyeltalán a házasság, meg mióta olyan fontos ez nekem stb.

èn meg csak álltam ott értetlenül. Mindketten házasságpártiak vagyunk. (eddig úgy tudtam) Amikor megegyeztünk az esküvöben, az csak egy általános beszélgetésnek indult a jövönkröl. Az, hogy jövöre legyen, az az ő(!) ötlete volt. (Tényleg nem hisztiztem se most, se máskor. Sosem volt életcélom férjhez menni, mindig úgy gondoltam, ha eljön az "igazi", majd meglátjuk, lehet...)


Most pedig tökéletesen az az érzésem, hogy esze ágában nincs elvenni. Ha így van, azt is megbeszélhetnénk, soha nem akartam mindenáron férjhez menni. De én ezt most nem értem, és mellesleg nem érzem korrektnek a dolgot, mert én beleéltem magam, most meg még csak megbeszélni sem tudjuk a dolgot, nem hajlandó.

3 éve vagyunk együtt, 2,5 éve együtt élünk. én 28N ö 30/F

Mire véljem ezt az egészet? Egy kis szokásos pánik, vagy tényleg nem is akar elvenni? Tudom, üljünk le, beszéljük meg, de nem hajlandó. Holott egyébként mindig mindent meg tudtunk beszélni tabuk nélkül.

(Az ékezetekért itt-ott elnézést, nem magyar a billentyüzetem)


2014. jún. 26. 16:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Hát pedig továbbra is azt tudom tanácsolni, hogy üljetek le egy higgadt percben és beszéljétek át újra.


Megmondanám, ha el akar venni, akkor a héten intézzük a gyűrűket, kitűzzük az időpontot. Ha nem akkor (rendben vagy sem, ezt Te tudod Neked belefér-e házasság nélkül) el kell dönteni mi legyen.



24_L

2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meggondolta magát, nem akar elvenni, csak azt hitte, hogy ha ígér valamit, akkor megnyugszol, és nem feszegeted egy darabig a témát.


Egy 30 éves férfi legyen felnőtt, és ne pánikoljon, mint egy 20 éves.

2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Most, hogy tényleg oda kerültetek, hogy összeházasodtok, valószínű, hogy hirtelen bepánikolt attól, hogy mire is adta a fejét. Ez a férfiaknál előfordul sajnos. Úgy érzik, hogy nem lehetnek többé szabadok és ez megijeszti őket.
2014. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Egy férfi vagy akarjon valamit, vagy ne beszéljen mellé.

Amikor volt az eljegyzésünk kitűztük az esküvő időpontját, nem volt kérdés. Ha a párom hezitált volna, s halogatta volna a dolgot, nagyon megbántódtam volna. Érzelmileg és morálisan is ez egy fontos döntés számunkra, ha ezzel játszana, tuti otthagynám. Első voltam

2014. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy kapuzárási pánik van,ha igen akkor ehhez kellhet egy két hét aztán mintha misem történt volna :)

Ha meg nem kapuzárási pánik akkor lehet hogy még sem szeret annyira,mint amennyire Te gondolnád.

2014. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Szerintem meggondolta magát, nem akar elvenni, csak azt hitte, hogy ha ígér valamit, akkor megnyugszol, és nem feszegeted egy darabig a témát."

Eddig sem feszegettem a témát. én meg voltam gyözödve róla, hogy ez egy KÖZÖS döntés volt, mindenféle kényszer nélkül.


"Egy 30 éves férfi legyen felnőtt, és ne pánikoljon, mint egy 20 éves"

Egyetértek.


"Ha a párom hezitált volna, s halogatta volna a dolgot, nagyon megbántódtam volna."

én is ezt érzem, hihetetlen mérges vagyok rá, mert úgy érzem átvert, ráadásul minden ok nélkül.



"Ha meg nem kapuzárási pánik akkor lehet hogy még sem szeret annyira,mint amennyire Te gondolnád."

öszintén szólva ez a legnagyobb félelmem. Mert akkor nincs jövönk. Félek, hogy ezért nem akarja megbeszélni, mert tudja, ha ez derül ki, elhagyom. Nem azért, mert nem vesz el, hanem mert nem szeret annyira, mint kellene. Ne mellettem várjon az igazira, és közben rabolja az idömet.


Köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 26. 17:06
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Valóban megijedt valamitõl,vagy a pénze kevés.
2014. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Kapuzárási pánik nem korhoz kötött férfiaknál :)
2014. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg tényleg csak mondott valamit, hogy fogd be...nem úgy tűnik, mintha el akarna venni.
2014. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem jó így házasság nélkül? Haggyad szerintem a dolgot, ne hozd fel többet. Majd ha el akar venni, szól... Ha meg nem, akkor meg lehet élni házasság nélkül is.
2014. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!