Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez célzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez célzás?

Figyelt kérdés

párom már egyszer elvált. többször mondta hogy ő ujbol nem nősül meg. mostanság meg ha szóba kerül a házasság azt mondja, mosolyogva kitudja mit hoz a jövő, talán még meg is nősülhet. mostanság a Horváth Tamástól hallgattunk zenéket. Te vagy az a nő , aki kell nekem-erre azt mondja hogy milyen szép olyan eljegyzésre utal. Elkezdte a szöveget is olvasgatni.

Ezzel utal valamire?



2016. aug. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El akar venni.
2016. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem akarlak elkeseríteni, de pl az én pasim is mindta h ki tudja mut hoz a jövő, gondolim h reménykedjek azért. De ezt csak azután kezdte el mikor 2 év utan rákérdeztem h mégis valami lesz e...

3 év még mindig semmi. Finom célzások részemről, majd persze bármi lehet stb.

Egyszer kikérdeztem mert kezdtem unni ezt a dumát. Na végül csak kinyökögte h annyira nincs kedve nősülni csak egy papír felesleges stb.

Megmondtam h nekem fontos stb. Azóta mikor jó kedve van ígérget, ha épp összeveszünk akkor ilyen nő senkinek se kell + nem veaz el stb. Mikor épp hogy állunk.

A férfiak szeretnek hazudni, főleg ha akarnak valamit.

2016. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
J. A. te egy igazi lúzer vagy.
2016. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. És te még mindig vele vagy....Ez màr a te hülyeséged.


Egy pasi akkor tudja hülyíteni 5-6 x évig a nőt, ha az hagyja magàt. Màr rég talàlhattál volna az igényeidnek megfelelőbb párt ha nem itt sirànkoznál az eljegyzéses kérdéseknél hanem a kezedbe vennéd az életed. A vàlaszaidból làtszik, hogy boldogtalan, keserű vagy ebben a kapcsolatban, mégsem lépsz, csak panaszkodsz.

2016. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne ezeket a jeleket figyeld, konkrétan kérdezd meg ha neked fontos a házasság. Jobb tisztázni mint beleringatni magad! Ha igennel is felel hogy el fog venni, akkor is meglepetés marad a dolog, ha pedig nem akkor nincsenek kósza remények.

Ha olyan a kapcsolat akkor egy egyszerű kérdés elég és megtudod hogy várhatsz-e ilyesmit. Várni évekig így felesleges.

Utalgatni sok mindenre lehet és egy zene csak egy zene a pasiknak, valamire emlékezteti, valamivel összekötötte (előző kapcsolatról tudsz valamit? milyen volt a leánykérés? lehet ez volt a zene pl.) a mit hoz a jövő - hát... attól függ veled tervezi-e ezt a jövőt. Sajnos barátnőm is sokszor hallotta csak nem vele volt ez a jövő tervezve hanem a majd ha jön valaki aki olyannal... :\

2016. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A multjaval nincs osszefugges ezzel a zenevel. Most hallotta eloszor ezt a szamot es tetszett neki hogy en jitok az eszebe ezzel. Mar beszeltunk eskuvorol. Nem az a tipus vagyok ki elhallgat dolgokat ha kivancsi vagy barmi. En szeretem a nyilt, oszinte, konkret dolgokat, akkor is ha faj.

Es igen tervben van neki az eljegyzes de tobbet nem tudok.

2016. aug. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!