Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket egy nem szingli fiú haver?

Figyelt kérdés

Hogy mondaná, hogy csináljunk ezt meg azt (itt konkrét program, pl. tanuljunk együtt), de nem, mert az fura lenne.

Holott én nem mondom, nem is célzok rá, hogy csináljunk kettesben dolgokat, de úgy tesz, mintha rá akarnám vetni magam, vagy nem tudom...



2016. febr. 20. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
passzív agresszív
2016. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a mai tesztelős csávók, unalmasak :))

Két oka is lehet ennek, de mindkettő ugyanazt jelenti, tehát tesztelnek vagy a párod haverja csak úgy, vagy pedig a párod maga megkérte ezt, hogy játszadozzon veled, próbája a hűségedet - unalmas ... Fontos lenne röviden ezt a helyzetet mondanod párodnak, nézni a reakcióját és konkrétan mondd meg neki, hogy ez téged zavar, szóljon a haverjának. Másnap kérdezd meg tőle, hogy szólt-e már neki és azután még egyszer kérdezd meg.

Nem kellene kérdezzen olyasmit, hogy ez téged miért zavar, de ha mégis megkérdi, akkor mondd neki nyugodtan, hogy nem vagy hozzászokva az ilyen furcsa haverokhoz, neked ilyen haverjaid nincsenek.

2016. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, én szingli vagyok, a srácnak van barátnője.
2016. febr. 20. 23:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval nekem van egy fiú barátom, akinek van barátnője, de ilyeneket mond nekem.
2016. febr. 20. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy a barátságotak nem szeretnéd egyelőre elrontani surmósággal (mert ő veled jelenleg surmóskodik). Egy sráccal csak akkor érdemes foglalkozni, ha 100% szingli.-
2016. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert hülye. Valószínűleg nem szeretné, ha a barátnője félreértené és/vagy azt hiszi, minden nő őt akarja :D
2016. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, ő egyáltalán nem olyan. Nem egy egoista hülye. Inkább olyan cuki típus.


Viszont én arra gondoltam, hogy talán azért, mert tetszem neki, és ezért kelt benne helytelen érzést a velem való közös program. Szokott félreérthető lenni. Bókol, minden alkalmat kihasznál, hogy hozzám érjen, és érdeklik a dolgaim. Elmondja az olyan titkait, amiket senki nem tud, még a barátnője sem. És azt mondta, hogy nem biztos, hogy szerelmes a barátnőjébe...

Szóval én ezek alapján erre gondoltam. De akkor nem erről van szó?

2016. febr. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!