Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez célzás lett volna? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez célzás lett volna? 20l

Figyelt kérdés
Egy srác, aki tetszik beszélgetés közben megemlítette, hogy nincs ideje mostanság edzeni. Meg azelőtt is egyszer említette ezt nekem. Ez célzás volt netán, hogy nekem is kellene? Tudatosan vagy tudat alatt akart erre utalni?
2016. márc. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak tisztában van vele, hogy tetszik neked, de nincs megelégedve a jelenlegi külsejével, de most nem tud rajta változtatni.
2016. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem célzás. Mindössze szégyelli az alkatát előtted és próbál jobb színben feltűnni. Szóval sínen vagy.
2016. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" Ez célzás volt netán, hogy nekem is kellene?"


Ezt mégis, hogy sikerült kitalálni? Nyilván azért mondta, mert nem elégedett magával és keresi a kifogásokat.

2016. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A srác próbál valami kifogást keresni magára, erre a lány úgy érzi, hogy rá értette.

Női logika...:D

2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sose tudni. :D
2016. márc. 20. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Lol. Mekkora igaz. :D
2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:'D ezt a csavart. Nem is értem, ezt hogy sikerült kigondolni.
2016. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!