Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztem a barátnőmet 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a barátnőmet 2 hete és azóta úgy érzem rosszul döntöttem. Nagyon ciki lenne már visszalépnem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem még sem ő az igazi nekem, akivel családot is szerenték. Tudom, előbb kellett volna ezt átgondolnom, de mióta eljegyeztem úgy érzem valahogy kifordult önmagából, másabb lett a viselkedése mint előtte. Őszintén ő sürgette mindig az eljegyzést, ezért nem is hibáztatom annyira magamat, mivel ő befolyásolt a döntésben. Hogyan szokták ilyenkor közölni, hogy mégsem akarom elvenni és vissza akarom csinálni? De viszont járnék vele továbbra is, ha úgy bele megy, csak kötöttségeket nem akarok vele. 25/F

2016. aug. 20. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem előbb beszélj vele arról, hogy mennyire megváltozott az eljegyzés óta, és hogy ez hátrányára történt, miért lett ilyen, te nem ezt az énjét szeretted meg.
2016. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Sejted, hogy ez zsákutca... :( Ki fog rakni a csaj ezek után és le leszel alázva MINDEN közös ismerős előtt. Te lesze mától a szemét meg a szarember... Külföldi munkákat már nézegtném a helyedben.
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg vele,viszont az hogy járnál vele de nem akarsz kötöttséget számomra érdekes. Akkor szexkapcsolatot akarsz tőle csak?Azt hittem egy rendes kapcsolatban vannak kötöttségek,nyilván a házasság erősebb. Vagy ha nincs ló, a szamár is jó játékot űzöd? Ha nem ő az igazi ne pazarold az idejét és mond el neki.
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Mióta vagytok együtt?

Mi az hogy járnál vele, de kötöttséget nem akarsz? A párkapcsolat nem kötöttség talán? Szexkapcsolatot akarsz?

Figyelj, ha így érzel, akkor inkább szakíts vele, ne rabold az idejét, te meg keress csajokat, akiknek elég csak összejárni kötöttségek nélkül.

2016. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Végül is ő is rabolta az én időmet, ha úgy vesszük, mert teljesen másnak mutatta magát még el nem jegyeztem. 2 éve járunk és leinte sokkal kedvesebb volt, lehetett vele dumálni mindenről, azóta meg minhta már nem is érdekelném. Elérte a célját csak arra kellettem neki, hogy valaki elvegye. Én úgy érzem ebből nem kérek, és szeretnék ebből kimenekülni amíg lehet. Azt hiszem ő is jobban jár, ha hagyom neki, hogy egy olyan balekot kezdjen gőzerővel keresni, aki nem lát át a kicsinyes játékain.
2016. aug. 20. 11:09
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Jarnal vele kototseg nelkul tehat kihasznalnad amig el nem jon a nagy o az igazi ?

Na te aztan gerinces vagy mint egy csiga

2016. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#2-es Nincs sok közös ismerősünk szerencsére és amúgy se vagyok az a mindnekivel érdekből haverkodó típus. Még Facebook oldalam sincs, mert rühellem az ilyen virtuális barátkozásokat. Aki meg elfordulna tőlem emiatt, azzal jobban is járnék, mert az olyan egy gerinctelen ember, és soha nem is volt a barátom. Szóval abból csak profitálnék, ha emiatt fordulnának el tőlem.
2016. aug. 20. 11:25
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Velem ugyanez volt mint veled kérdező. Eljegyeztem és teljesen megváltozott. 4 év járás után jegyeztem el, 2 hónap után szakítottam vele mert eddig bírtam.
2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de jobb, ha megléped, mintha belemész egy olyan házasságba, ami már az elején halálra van ítélve.

Csak azt nem értem, hogy ha ennyire nem jó vele és nincs jövőtök, akkor miért akarsz vele továbbra is együtt lenni? Félsz egyedül maradni vagy miért? Ne pazaroljátok egymás idejét.

2016. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak elkeseríteni, de ebből nincs vissza út. Én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, ha tudom, hogy ez a kapcsolat biztosan véget ér.
2016. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!