Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztem a barátnőmet 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a barátnőmet 2 hete és azóta úgy érzem rosszul döntöttem. Nagyon ciki lenne már visszalépnem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem még sem ő az igazi nekem, akivel családot is szerenték. Tudom, előbb kellett volna ezt átgondolnom, de mióta eljegyeztem úgy érzem valahogy kifordult önmagából, másabb lett a viselkedése mint előtte. Őszintén ő sürgette mindig az eljegyzést, ezért nem is hibáztatom annyira magamat, mivel ő befolyásolt a döntésben. Hogyan szokták ilyenkor közölni, hogy mégsem akarom elvenni és vissza akarom csinálni? De viszont járnék vele továbbra is, ha úgy bele megy, csak kötöttségeket nem akarok vele. 25/F

2016. aug. 20. 10:23
1 2
 11/20 Bence_ ***** válasza:
90%

Minek vissza út, hova?

Abba a kapcsolatba ahol rágja a füled, hogy vedd el?

Simán mond el neki, hogy TE befejezted.

2016. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
mert ha szakitanak nem lesz kit dugdosni azert akarja baratnonek megtartani.praktikus semmi kototseg semmi felelosseg csak a jo resze
2016. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vissza utat. Döntöttem és úgy érzem jobb ha befejezzük. Amúgy nem aggódom miatta, biztos fog ő hamar találni egy balekot, aki annak is örül ha hülyének veszik. Én nem az a fajta vagyok. Azzal is tisztában vagyok, hogy 10 srácból 9-nek így is megfelelne a dolog, mert örül ha már nunit lát stb, de nekem nem, így befejeztem vele..
2016. aug. 20. 17:03
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem azonnal házasodtok, tehat ez csillapodni fog, a lagzi utan meg lenyugszik. Valszeg nagyon orul es nagyon uj ez neki.:)
2016. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha beszélsz vele róla, ez legyen az első lépés. De csak arról, hogy megváltozott. Ha nem változik, akkor szakíts vele, de ne maradj vele, mert annak nincs értelme, pláne ha ennyire rosszindulatúnak gondolod, hogy direkt elvetette magát. Így tényleg nincs értelme.

Ha viszont eldöntötted, hogy nem akarsz már vele semmit, se megbeszélni, se semmit, akkor mi is a kérdés? Akkor tedd meg, légy férfi és kész.

2016. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Na hogy alakult?
2016. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
kidobták már azt a házisárkány perszónát?
2016. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
nem lehet, hogy nem ő változott meg, hanem inkább te ijedtél be, hogy mekkora hülyeséget csináltál? azért te is lehetnél komolyabb, nem kérünk feleségül valakit csak úgy, hogy aztán meg 2 hét alatt meggondoljuk magunkat. persze ez már így nyilván nem fog működni, de a következő kapcsolatodban legyél okosabb!
2016. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát az hogy 2 hét alatt ilyen Pál-fordulatot vettél és eszed ágában sincs küzdeni ezért az egészért, nekem nem azt mutatja, hogy a barátnőddel van a baj. Persze nyilván egyszerűbb ráfogni, hogy egy fsz vagy.
2016. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt nem csak a lány volt a ludas,hanem te sem akartad elvenni. kétlem,hogy 2 hét alatt annyira megváltozott volna.amúgy is ha ilyen lenne,akkor a házasságot megvárta volna,hogy jobban bebiztosítsa magát.

de mindegy. ezek szerint jobb,hogy vége. legközelebb meg gondold meg kit jegyzel el.

2016. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!