Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Srácok, fiúk, pasik és férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fiúk, pasik és férfiak! Nektek nem lenne égő az ismerősök előtt, ha a barátnőd kéri meg a te kezedet?

Figyelt kérdés

Igen, egy mai kérdés ihlette, csak úgy elgondolkodtam.

A párom kb. belehalna a szégyenbe, a haverjai meg körberöhögnék, hogy ha kiderülne, hogy én kértem meg az ők ezét, nő létemre.

A tesóinktól is jönne a cikizés, hogy én leszek a vőlegény és a ő menyasszony, meg hogy hogy fog állni rajta a fátyol. Jól ismerem őket.


Szóval a kérdés: egy férfinek nem ciki az, ha a barátnője kéri meg a kezét, és nem fordítva?

Most induljunk ki abból, hogy nem titokban történik, és tudnak is róla, arra nem ér hivatkozni, hogy nem tudná senki.



2016. aug. 26. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

hát kövezzetek meg a nagy egyenjogúságban, de szerintem elég ciki lenne számomra...


23F

2016. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
űbergáz!
2016. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
De, nagyon!
2016. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
De az. Épeszű nő nem alázza meg a párját igy.
2016. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak akkor nem gáz, ha a barátnő is férfi :D
2016. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Amíg az határozza meg a párkapcsolati döntéseiteket, hogy mit gondolnak xy haverok, addig a kapcsolatotok egy kupac sz.rt sem ér, és ti magatok is egy 13 éves szintjén vagytok.
2016. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

#6-os válaszolóval értek egyet, én is ezt akartam írni. Ki nem szarja le, hogy az ismerősök mit gondolnak? :D

Egyébként én lány vagyok, és sosem volt tervben nálam, hogy én kérjem meg a párom kezét, de ha férfi lennék, azt hiszem, inkább örülnék, hogy a barátnőm a társadalmi normák ellenére meg mert lépni egy ilyet (ergo elég fontos vagyok a számára). Várom a lepontozást.

2016. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
De, nagyon is...
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes a férfiaknak mindig csak addig tetszik az egyenlőség amíg ők jól járnak vele, vagy számukra előnyös. Itt is hajtogatják, hogy egyenlőség van és kezdeményezzenek a nők is, de bezzeg akkor már ne legyen egyenlőség ha az eljegyzésről van szó mert az nekik "égő". Vicc :D
2016. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem annyira új dolog ez, csak mostanában nagyobb a füstje.

Nagyszüleim anno eljegyzés helyett csak megbeszélték, hogy össze fognak házasodni - nagyim javaslatára.

Volt a faluban egy vénasszony, aki haláláig ezzel cukkolta őket, hogy valójában nem a nagyapám kérte meg nagyanyámat, hanem fordítva, ő kérte férjül.

Nagyapám sosem aggódott, hogy úristen, mit szólnak - pedig falun nagyobb a pletyka.

Haláláig köztiszteletben álló ember volt, senki nem tartotta róla, hogy nem elég férfias. Sőt, sokat dicsérték azért, hogy a felesége erős akaratú nő.


Ma meg ciki a pasinak, ha a nő is szól valamit...

(Félreértés nem essék, én speciel nem kérném meg a párom kezét, más a mentalitásom. De ettől még nem hinném, hogy ördögtől való.)

2016. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!