Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az alábbiak közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak közül melyik alkalommal jegyeznéd el a barátnőd?

Figyelt kérdés

Karácsony

Évforduló

Barátnőd születésnapja

Szilveszter

vagy egy hétköznap, ami ettől lesz különleges?


2012. nov. 15. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Inkább egy hétköznap vagy évforduló.
2012. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én bármikor örülnék neki szerintem, ha a párom megkérné a kezem. Ez attól is függ, hogy az ünnepeket hogyan töltitek. Kettesben vagy a családdal. Ha kettesben akarod megkérni, akkor jobb egy hétköznap, mondjuk vacsora, vagy ilyesmi, ha meg azt akarod, hogy a család is ott legyen, akkor jobb egy "alkalom".
2012. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen egy hétköznapon vagy évfordulón.

Ex mennyasszonyként mondom. Engem a szülinapomon kért meg a párom, aztán amikor szétmentünk pocsék volt szülinapozni mert minden 2. percben a keserű emlékek kisértettek.

Persze nem azt mondom, hogy külön fogtok menni vagy ilyesmi, de ha ne adj Isten még is egy életre megpecsételné a szülinapját, karácsonyait stb...

2012. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen mindegy, mindegyiknek nagyon fog örülni! Talán a találkozásotok évfordulója v. szülinap lenne az ideális.
2012. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

hát amit én gondolok:

szülinap,karácsony,szilveszter,szülinap nem jó:S

mert ha ne adj isten szét mentek,mindig az fog az eszébe jutni h megkérték a kezét és szét mentetek:S

Inkább évforduló,vagy amikor először találkoztatok,vagy egy sima hétköznap,étteremben,v csak ketten:))

szerintem legalább is :D

2012. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem a 10. évfordulónkon kért meg. Pedig nem terveztünk esküvőt, "csak" családot egy pár hónapja. Éppen két nappal hamarabb tudtam meg hogy összejött a baba, gondoltam kivárom. Mondtam hogy kezdje ő az ajándékozást, gondolván az enyém után már úgy sem fog senkit érdekelni mit vett. Hát mégiscsak meglepődtem és érdekelt :P És bár amit én mondtam az jobb volt, örülök, hogy pont akkor kért meg. Romantika volt a köbön :D Azóta is emlegetjük :)

Szerintem mindenképpen jó az évfordulós megkérő.

2012. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
ha őt akarod megkérni, hogy legyen a feleséged, akkor tulajdonképpen nem magadat adod ajándékba... tehát én nem szülinap, meg karácsony, meg stb-re tenném.
2012. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Hatos vagyok. A hetes választ elolvasva végül is tényleg nem magadat adod ajándékba, hanem őt kéred magadnak. A saját szülinapodon megkérhetnéd esetleg, miután átadta az ajándékát, vagy évfordulótokon, azzal a szöveggel, hogy te őt kéred ajándékba életed végéig... szerintem szépen, romantikusan elő lehet ezt adni :)
2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Évforduló!
2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam a páromnak, hogy vagy egy nyaraláson kérje meg a kezem, amikor kettesben vagyunk és van lehetőség a romantikára vagy egy kerek évfordulón, esetleg egy egyszerű hétköznapon, amikor úgy érzi eljött az idő..

Sajnos még nem érett meg benne, de nagyon várom, szívem szerint egy szép homokos parton válaszolnék a nagy kérdésre, mondjuk az évfordulónk napján... :P

Semmiképp nem tartom jó ötletnek a Karácsonyt, a szülinapot, névnapot, Valentin napot, Nő napot vagy a Szilvesztert, akármilyen ünnephez kapcsolódó hosszú hétvégét, mert azok másról szólnak, nem "csak" egymásról. (jó, kivéve a Valentin napot, de azt mi alapból nem tartjuk, nem veszünk minden baromságot egy vagyonért a másiknak, mert nem csak azon a napon szeretjük egymást)


Egyik barátnőm Ádám Éva napján kapta meg a gyűrűt, nagyon örült neki, nem számított rá, bár elég rég együtt voltak már.

2012. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!