Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt valaki akinek 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek 20 évesen kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés
Mit szóltak az emberek, nem tartották korainak? Mióta voltatok együtt a párotokkal, együtt is éltetek? Mikor volt az esküvő? Mindenre kíváncsi vagyok!

2016. szept. 15. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én pont 20 éves vagyok, a férjem 18 :-) 2016 március 26.-án volt az esküvőnk:-) 2,5 éve vagyunk együtt, együtt is lakunk albiban.(már dolgozunk mindketten).Nem kaptunk még semmilyen beszólást:-)
2016. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Jelen!

4ève 20èvesen kert meg a ferjem.

Ő 27volt, 1eve voltunk akkor egyutt. Es 11honapja egyutt laktunk.

Most szuletett meg a fiunk marciusban

2016. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 20evesen kerte meg 2 ev utan 2014ben.

2015ben eljegyzes, most 2016 szeptember 3-án eskuvonk volt :) 22vagyok :)

2016. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
21 évesen. 20 évesen jött az első baba is. Addig külön éltünk, de a baba után minden nagyon gyorsan jött. Egyáltalán nem érdekel hogy mások mit tartanak ideálisnak. A környezetemben ritka kevés embernek jött össze minden olyan jól mint nekünk (egyet sem ismerek :D), így nem hiszem hogy lenne a kioktatásuknak létjogosultsága. Mi nagyon szerencsések voltunk, akkor már nagyon régóta együtt voltunk (igen, gyerekszerelem volt) és azóta is ő a férjem, már több gyerekkel. Kezdettől fogva jól éltünk, egyre jobban - sok jóval idősebbet megszégyenítve. Lehet hogy más éretlen 20 évesen meg lusta és szerencséje sincs, de ez nem mindenkire igaz. Ha meg ránk igaz, akkor miért ne éltünk volna a lehetőséggel? Egyszerű volt a képlet. Adott minden, hát sodródjunk az árral. :) Nagyon bejött. :)
2016. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nektek! Öröm volt számomra olvasni a történeteiteket! Én is 20 éves vagyok, párom 24 és 4 éve vagyunk együtt. Dolgozunk mindketten, van saját házunk, beköltözésünk után kérte meg a párom kezem. Az eljegyzésünk jövőre lesz, az esküvőnk pedig 2 év múlva.

Én és a családom nagyon örültünk a lánykérésnek, semmi akadályát nem látja senki, viszont még is kaptam beszólásokat, hogy biztos terhes vagyok illetve hogy milyen fiatal. Őszintén kicsit rosszul estek a beszólások, egyébként sem szeretem ha velem foglalkoznak az emberek. Gondolom közben mindenki számára leesett, hogy falun élek :-D

2016. szept. 15. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

15:37es vagyok! Tudom miről beszélsz,én is falun élek. Ma is kerdezték a piacon,hogy állapotos vagyok? :)

Azt nem tudom,hogy az én válaszom miert csak 18%ot ért. :(

2016. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell mindig azonosítani az esküvőt a terhességgel. Egyébként is, nincs az embereknek nagyobb gondjuk annál, hogy én várandós vagyok e vagy sem? :-D

Nem tudom miért lettél lepontozva, de ahogy látom, mások is kaptak belőle. Én eddig nem nyomtam semmilyen jelecskét, de most mindenkinek nyomok egy zöld kezet :-)

2016. szept. 16. 12:26
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Unokabatyamektol megkerdezte.a bufes h miert ilyen hirtelen? Tan Jon a baba?

Valasz: " nem hirtelen ez, mar 6eve egyutt vagyunk"

Es tenyleg.. megis azt mondta a bufes, h azthitte gyerek jon..

Szinten falu

2016. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi az első gyerek születése után egy évvel házasodtunk össze. Egyébként is házasodtunk volna, csak előbb jött a baba mint gondoltuk. Igazából ha a baba miatt hozza valaki előre az esküvőt, akkor sincs semmi... Nem is értem a megjegyzéseket. Ha nem működik a kapcsolat, úgyis szétmegy a pár. Ismerek ilyet is. Nem mindegy hogy ki mikor házasodik? Én nem szoktam törődni a megjegyzésekkel. Ránk még azért is jön a rosszindulat, mert jómódúak vagyunk. Pont leszarom. :-D Nekem ettől nem lesz rosszabb. :-) Azt hiszem a 4 - es voltam. (Most telefonról nem tudom visszanézni.)
2016. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen kedves utolsó, 4-es voltál :-)

Látom mások is járnak/jártak hasonló cipőben, főleg akik falun élnek! Egyébként észrevettem, hogy ezeket a megjegyzéseket főleg azok teszik, akiknek 30-40 éves korukra sem adatott meg az ami nekem 20 évesen. Gondolok itt kiegyensúlyozott párkapcsolatra és egyéb dolgokra is. Talán az írígység beszél belőlük... Vagy csak nincs jobb dolguk :-)

2016. szept. 19. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!