Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt valaki akinek 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek 20 évesen kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés
Mit szóltak az emberek, nem tartották korainak? Mióta voltatok együtt a párotokkal, együtt is éltetek? Mikor volt az esküvő? Mindenre kíváncsi vagyok!

2016. szept. 15. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. 4 éve vagytok együtt, együtt laktok. Miért ne??

Sokan pár hónap után jegyzik el egymást, csak mert már kifutnak az időből. Az a hülyeség, nem az, hogy 4 év után eljegyeztetek egymást.

2016. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem az exem 20 évesen kért meg, ő 19 éves volt, és akkor 3 hónapja voltunk együtt. Nem éltünk együtt. Hosszú lenne leírni, a lényeg annyi, hogy hatalmas csalódàs volt a pasi . 7 hónappal később elhagytam. A baràtnőim örültek, az eljegyzésnek amúgy. A csalàdom viszont nem tudott a kapcsolatról.


Most 30 éves vagyok, 5 éve férjnél:) 6,5 éves kapcsolat. 1 hónap utàn kérte meg a kezem:) Akkor még nem éltünk együtt. Nem voltak beszólàsok. A csalàdjaink örültek.


Van akinek nagyon fiatalon összejönnek a dolgai, és vannak akiknek később. Ettől még senki nem lesz se több, se kevesebb. Pl A velem egykorú régi baràtnőimnek évek óta nem jön össze komolyabb pàrkapcsolat sem, nem hogy hàzassàg. Pedig próbàlkoznak :(

2016. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem 20 evesen kerte meg a baratom a kezem, akkor voltunk 6,5 eve egyutt... o 24 volt es mar epp ideje volt. egy eve mar egyutt is lakunk es az eskuvot jovo nyarra tervezzuk... aztan johet nemsokara a gyerkoc is... a csaladban sokan nem orultek neki mert hogy milyen fiatalok vagyunk meg meg ha nezelodtunk volna akkor talalnank jobbat is.... satobbi... engem nem nagyon erdekel, amig mi jol kijovunk addig ebbe nem szol bele senki rajtunk kivul... :)
2016. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!