Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha veszek magamnak egy gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszek magamnak egy gyűrűt, vajon kapósabb leszek a lányoknál hogy látják hogy már foglalt vagyok? 22/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

juj, de szánalmas és gyerekes viselkedés.


veled se kezdenék, ha ekkora ésszel rendelkezel!

2016. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az én feltételezésem és gondolatom nem szánalmas, de hogy egyeseket ez inspirál, az annál inkább.
2016. szept. 30. 19:41
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha eddig sem voltál kapós, akkor ezután sem leszel.
2016. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem működne. Én ugyan nő vagyok, de ha rajtam van az eljegyzési gyűrűm, egyből minden pasi próbálkozik, ha leveszem, akkor nem igazán érdeklem őket. Gondolom az lehet a háttérben, hogy van komoly kapcsolata, tuti nem mászna rám, max egy jó numera lenne. De a lányoknál inkább az a helyzet, hogy ha másnak kell, tuti jó pasi lehet.
2016. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mások hogy működnek, de ha egy pasi ujján gyűrű van, az számomra inkább visszatartó erő, és mindaddig tabu az illető, amíg ki nem derül, hogy az nem jegygyűrű, csak kedvtelésből hordja, vagy örökség.
2016. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas vagy.
2016. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos típusú loty... rib... khm... lányoknál lehetséges. Ha az kell, hajrá!
2016. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen kapósabb leszel,mert egyből azt gondolja a nő,hogy ez tetszett valakinek annyira hogy hozzáment ,akkor tudhat valamit..És a ribiket lehet ócsárolni de sokkal jobbak az ágyban mint az erkölccsőszök,szóval lehet velük kellemesen időt tölteni :D
2016. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Talán - próbáld ki.

A másik lehetőség, hogy kisérőnőt fogadsz, csak neki fizetni is kell.

2016. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
NEM.
2016. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!