Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért foglalt minden kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden kedves, aranyos és egyben szép fiatal lány? Hány éves lányoknál kéne próbálkoznom, hogy találjak végre olyat, akinek nincs pasija?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt kérdem,csak fordított felállásban! :D
2012. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
max 2évvel fiatalabbakknál, légy határozott és ne legyen nyilvánvaló az elejétől fogva, h te járni akarsz vele. tudod először beszélgettek meg elmentek kajálni valahova,sétálni stb.
2012. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert kedvesek, aranyosak és szépek. Az ilyenek mind foglaltak már egész fiatal kortól, az alatt meg már pedofília lenne.
2012. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én barátnőm pont ilyen, és nincs barátja


most szakított, mert csak kihasználta őt az előző barátja

hány éves vagy?

és hol laksz?

2012. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aj istenem, miből gondolod, hogy MINDEN ilyen lány foglalt?

És mi az, hogy hány éveseknél kéne próbálkoznod, miért nem a saját korosztályod érdekel? Én sem keresek 40 éves pasikat csak azért, mert mondjuk egy velem korú helyes srácról kiderült, hogy foglalt (ami egyébként teljesen normális, hisz hamar lecsapnak rá).

2012. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg rendes srác vagyok aztán senki sem mozdul rám :D
2012. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kedves, aranyos és szép vagyok, csak már nem annyira fiatal xD de nem látszik rajtam, ma is 20 év alattinak néztek =P
2012. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!