Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok srác miért próbálkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok srác miért próbálkozik foglalt lányoknál? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, tudom, hogy nem mindenki, csupán sok. Egy éve élek boldog párkapcsolatban, a nyilvánosság előtt is egyértelmű, hogy jól megvagyunk. A barátom idősebb mint én, alapvetően pesti, de az én városomba (kb. 80 km-re van Pesttől) jár dolgozni, átlagosan heti 2-3 napot van itt, van, amikor akár 5-6 napot, van itt albérlete, de sajnos van, hogy 2 hónapig nem is jön. Persze mióta együtt vagyunk, többet jár le, nem csak munka miatt, hanem hozzám is, illetve én is sokat vagyok fent nála. Nagyon elfoglalt, több helyen is dolgozik, az itteni munkája csak egy a sok közül, így vannak sajnos olyan alkalmak, amikor nem tud itt lenni, pedig nekem fontos eseményről van szó. Rengeteg fiú hív randira, hangoztatják, hogy milyen rossz lehet nekem, hogy keveset vagyunk együtt, meg biztos nem törődik velem, nem vagyok neki fontos (nem tudom, honnan ilyen magabiztosak), és nekem nem ilyen párra van szükségem. Nyílt utalásokat tesznek, áthívnak magukhoz éjszakára, folyamatosan sms-eket küldözgetnek, szidják nekem a barátom. Pedig tudják, hogy alapvetően jól megvagyunk, szeretem őt és ő is engem. Azt már nem tudják, hogy annak ellenére, hogy nem találkozunk minden nap, és van, hogy nem tud ott lenni valahol velem, milyen dolgokat tesz meg értem. Senki más nem lenne hozzám ilyen, senki nem mutatná ki ennyire, hogy szeret, hiába találkoznánk naponta. Abban reménykednek, hogy elhagyom értük őt, és ha közlöm, hogy nem, akkor én vagyok a naiv bunkó, a barátom meg egy köcsög, amiért vele vagyok, pedig meg sem érdemel. Miért kell próbálkozni más boldog kapcsolatának elrontásában? Nem azt mondom, hogy foglalt lányra rá sem kell nézni, nyugodtan lehet vágyakozni és titokban remélni, hogy szétmennek, ez úgy gondolom természetes reakció. Viszont amit egyesek csinálnak, már túlzás. Mi az értelme? Van itt olyan fiú, aki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, mit gondolt és mit remélt, mi haszna van ennek? Köszi előre is!
2013. jan. 2. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért mert a normális,jó nök 90%a foglalt!
2013. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem magyarázat, próbálkozzon olyannál, akinek látszólag rossz a kapcsolata. Akin látszik, hogy boldog, megtalálta a másik felét, szerelmes, annál miért kell lefutni ezeket a hasztalan köröket? Csak bosszúságot okoz, mást nem ér el vele.
2013. jan. 2. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
igen és tudod ha nem probálkozna akk 0% az esélye de ha probálkozik akk lát egy kis halvány % ot ara hogy egyuttlesztek tudod a szerelemben nem nagyon kell gondolkozni...mert a szerelem vak:P
2013. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, bepróbálkozni egyszer! még azt mondom, nem olyan gáz, bár én sosem csinálnék ilyet. Viszont ők már hosszú hónapok óta ezt csinálják, nem veszik észre, hogy folytonos elutasítást kapnak tőlem.
2013. jan. 2. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
próbára teszi szerelmetek erejét,ha az egy icipicit is meginog kártyavárként dől romba a kapcsolat
2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mégis miért akarják próbára tenni? Nem ismeri egyik sem személyesen a barátomat, csak hallomásból. Még ha meg is inognék, akkor sem érnének el vele semmit, nem tudnának egyből a barátomhoz rohanni, hogy hé, a barátnőd elcsábítható. Amúgy meg ha én pasi lennék, és a lány, akit fűzögetnék szeptember óta egy hajszálnyit sem ingott volna meg, az nekem már elég gyanús lenne. Magukat minősítik igazából.
2013. jan. 2. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért próbálkoznak mert nekik ennyit ér a másik ember kapcsolata. Az ilyenekkel én alapból nem foglalkoznék, a más kapcsolatát nem képesek tiszteletben tartani akkor a sajátjukat sem. A szándék szerintem egyértelmű.


Az pedig, hogy így vélekedsz a párodról, szerintem nagyon becsülendő, tartsa meg Isten a jó szokásod. Kevés ilyen kitartó lány van úgy gondolom. Abból, amit itt leírtál ti pont egymásnak lettetek teremteve.


Ne foglalkozz az álnok bajkeverőkkel, csak a boldogságotokra koncentrálj! Sok erőt, kitartást kívánok hozzá!


22/F

2013. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mert az ilyen férfiak trófeaként tekintenek egy nőre.


példa: ismerösöm elhordta mindennek a barátnőjét, libának h.lye p.csának stb, (persze a háta mögött) egy héttel előtte meg azzal dicsekedett hogy egy hónapjába telt megfúrni az előző már egy éve tartó kapcsolatát a csajnak. (hasonló módszert kezdett el alkalmazni a bátyám barátnőjénél, hogy milyen szar a tesom meg nem járnak sehova stb stb.. csak én nem hagytam annyiban a dolgot - ugyanis pont hogy az volt a baj hogy amikor bátyám menni akart sétálni vagy kirándulni akkor a barátnőjének éppen nem volt hozzá kedve, vagy mikor mentek volna bulizni rátört a lányra a pánikroham).

közben járásomra az ő kapcsolatuk megmenekült a csávó meg azóta is gyűlöl engem :D

2013. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"itteni munkája csak egy a sok közül, így vannak sajnos olyan alkalmak, amikor nem tud itt lenni" - az itteni NŐJE csak egy a sok közül......... trololololololooooo


[link]

2013. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, egyetértek veletek. Imádom a párom, tényleg ő a mindenem, még szép, hogy így vélekedem róla. :)


Utolsó, te pedig tehetsz egy szívességet. :) Te csak szeretnél egy ilyen erős, őszinte kapcsolatot, mint az enyém. Tény, hogy nem itt lakik, és igen, van más munkája is, de ettől függetlenül heti 3-4 napot mindenképp sikerül együtt eltöltenünk, ha meg nem, akkor az azért van, mert aznap 2-3 előadása van máshol, örül, hogy él. :)

2013. jan. 2. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!