Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mekkora összeget szánnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összeget szánnátok eljegyzési gyűrűre? Pl.50-60ezer?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság, hogy ki mennyit költött vagy tervez költeni rá. Azt is kérlek írjátok meg milyen gyűrű pl. arany, gyémánt stb. és kb a fizutok mekkora része vagy hányszorosa.
2016. nov. 8. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Amit épp kapni a Józsefvárosin a zugárustól...
2016. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
100000-ig, de figyelembe venném a barátnőm ízlését.
2016. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, az számomra is nagyon fontos! Kinéztem egyet és gondolkodok rajta hogy olcsó-e

[link]

2016. nov. 8. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél, az nagyon szép! A egyáltalán nem olcsó!

Ezt az USA-majmolást meg felejtsük már el, hogy csak gyémánt lehet az eljegyzési gyűrű! Majd ha olyan fizetések lesznek, mint ott...!


N

2016. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért számít, hogy olcsó-e?

Ha párommal eljutnánk az eljegyzésig, egyáltalán nem érdekelne, mennyiért vette nekem a gyűrűt. Bár lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem maga a gesztus számítana, amit kifejezni szeretne vele. Felőlem akár 5ezerért is vehette (külföldi rendelős oldalon, mesterséges gyémánttal pl már vannak ilyen áron), számomra akkor is felbecsülhetetlen lenne.

Nyilván örülnék, ha megfelelne az ízlésemnek, de az nem túl nagy kihívás az én esetemben. Ne legyen túlcifrázva, egyszerű, letisztult forma és kész.

2016. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit kinéztél nagyon szép.
2016. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként tetszik, amit kinéztél, szép darab. :)

Az ára helyett egyébként azt érdemes figyelembe venni, hogy passzoljon a nő stílusához. Tehát ha mondjuk ő folyton aranyékszert hord, akkor egy ilyen eljegyzési gyűrű nem jó ötlet, hiszen fehér... de ugyanígy egy ezüstmániás nőnek gáz, ha sárga vagy vörösaranyat veszel, mert nem fogja tudni hordani a mindennapokban.


Én egyébként nem is örülnék neki, ha az általad is linkeltnél többet költene gyűrűre párom - félnék, hogy elhagyom, megsérül, stb. Van egy 40ezres fehérarany karkötőm, már azt sem szívesen viselem, mert hagytam már el karláncot észrevétlenül.

2016. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép!!:)

L22

2016. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, amit linkeltél.

Az ár mindegy, fontosabb, hogy passzoljon a párodhoz.

2016. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy tudd párod ízlését, én pl kipuhatoltam, hogy nem szereti ha sok kő van a gyűrűn, neki ez már nem tetszene. Ráadásul ekkora tételnél elgondolkodhatsz azon, cirkóniával vagy gyémánttal akarod adni.

Itt van amit én néztem ki a barátnőmnek:

[link]

Ha viszont mindenképp azok tetszenek, amik több kővel rendelkeznek, én tudom pl ezt is ajánlani:

[link]


Már vannak gyémánt gyűrűk amint látod egész megfizethető áron. Amit linkeltél az gyémánttal egész biztos hogy egy átlag magyar pénztárcának irdatlan magas összeg. De érdemes körbenézni én azt mondom :)


Egyébként szép gyűrű, és én is pont 60 ezerre gondoltam, szerencse hogy kapni annyiért már gyémánt gyűrűt. Többkövest pedig 80 körüli áron :)

2016. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!