Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várnom?

Figyelt kérdés
Nagyon röviden annyi a lényeg h párommal öt éve vagyunk együtt. Ez alatt már kétszer szakítottunk és igazából most sincs kimondva, hogy együtt lennénk, de ugyanakkor mégis. Egy éve, hogy újra összejöttünk és nagyon jól működik köztünk minden, kivéve az, hogy nem hajlandó beszélni a közös jövőnkről. Nem beszél arról, hogy továbbra is velem képzeli e el a jövőt, szeretne e eljegyezni vagy bármi. Tény, hogy mindketten bátortalanok vagyunk újra szeretni egymást, mert sok mindent megélt a kapcsolatunk.
2016. nov. 10. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mit vársz egy ilyen kapcsolattól, ahol még azt sem mondjátok ki,hogy most együtt vagytok,vagy mi van? + 2 x is szakítottatok.. egy házasság esetén mi lenne akkor? rohantok elválni egyből?

egyébként szerintem ha egy kapcsolatban többször is szakítottak a felek,akkor nem nagyon éri meg már újramelegíteni. nyilván oka volt,hogy 2x is szétmentetek,ahelyett hogy megbeszéltétek/megoldottátok volna.

én így nem is akarnék házasodni.

+ elég érdekes,hogy 5 év után sem tudjátok ezt megbeszélni,hogy mi legyen,ki mit akar a jövőben.

én nem húznám tovább az időmet . keresnék olyat,akivel jó a kommunikáció és ha gond van megoldjuk,nem eldobjuk egymást. egy házasságban ez kelleni is fog

2016. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!