Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak ahol 4,5 év után sem akar a férfi se összeköltözni, se eljegyezni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Röviden? NINCS
2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Van, ha a nőnek is megfelel így. Ha nem, mert többet akar, neki más értékrendje van, mint éldegélni ilyenformán, akkor nincs értelme. Minden kapcsolatnak akkor van értelme, ha az együtt élő felek értékrendje hasonló.
2014. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha azt irom nincs akkor veget vetsz a kapcsolatodnak,es ha azt irom van akkor benne maradsz?

Nem neked kellene erezni?

2014. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy se se? Talán előbb össze kellene költözni, vagy elsősorban eldönteni, hogy tényleg komolyan gondoljátok-e, mielőtt eljegyzésen jár az eszed...


Amúgy miért nem szeretne, és hány évesek vagytok? Mert ha 16 éves korotok óta jártok és 0 bevétellel még tanultok, akkor nem tartanám szakítóoknak, 35 évesen már annál inkább...

2014. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Erre nem nagyon lehet mit mondani. Sem kort nem írtál, semmi részletet, semmi tulajdonságot, semmi jövőbeli tervet... Így nehéz bármit mondani.


Pl. ha a pár 14 éves korukban jöttek össze, és most, 18,5 évesen a fiú nem gondolkodik sem az összeköltözésen, sem az eljegyzésen - nekem, egy ilyen helyzetben nem merülne fel emiatt, hogy a kapcsolatomnak van-e értelme. :)


Viszont idősebben... Hát, ez is sok mindentől függ. Ha a fickóról tudom, hogy nem akar sem összeköltözést, sem eljegyzést és ezt az elejétől fogva őszintén, nyíltan megmondja, én pedig így belemegyek, vállalva ezzel a következményeket és megelégedve ezzel a helyzettel [őszintén elégedettnek lenni vele!] - számomra így lenne értelme.


De ha pl. a mostani párom, akivel úgy érzem, az egész életemet le tudnám élni, hirtelen egy pálforduláson esne keresztül... Hm, elgondolkodnék. Számomra fontos az összeköltözés és az eljegyzés is, és ha nem lenne senkim, akkor is olyan párt igyekeznék találni, akinek hasonló dolgok a fontosak.


Szóval...

Részleteket nem szeretnél mondani?

2014. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok... Pont ezért hagytam ott az exemet, mert meguntam, hogy majdnem 5 év után még összeköltözni sem akart (eljegyezni ugyan végső kétségbeesésében eljegyzett, de csak hogy befogja a szám vele)... Azóta már férjnél vagyok, szerencsére utána egy olyan embert találtam, aki nem fél betegesen a felelősségvállalástól és nem akar 40 éves koráig anyuci szoknyáján ülni... Nagyon nagy kínlódás, ha mást vártok el egy kapcsolattól, te már összeköltözést, lassan házasságot, a másik pedig nagyon kényelmesen egyiket sem, csak néha összejárni d*gni. Én a helyedben választás elé állítanám, majdnem 5 év alatt eldönthette, hogy mit is akar veled!
2014. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
nincs értelme.
2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha felnőttek vagytok, és még az összeköltözésig sem jutottatok, akkor nincs. 1-2 év még ok, de ha ennyire nem megy az alkalmazkodás/megállapodás, akkor 2 hónap együttélés után valaki úgyis szakítana. Vesztegetitek egymás idejét.
2014. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nincsen értelme.

Egyébként merre laktok? Egyikőtök vidéki?

Mit mond,miért nem akar összeköltözni?

2014. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha te erre vágysz, akkor nincs értelme. Ha többet szeretnél, akkor mondd el a párodnak. Lehet neki így baromi kényelmes, mert van egy nő, akin kitöltheti a vágyát, de a többi "nyűg" már nem kell neki.
2014. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!