Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatyke kérdése:

A párommal 2 éve vagyunk együtt, szüéetésnapomon megkérte a kezemet. Az a nagy helyzet hogy nagyon bizonytalan vagyok e dologgal néha azt érzem hogy akkarom meg minden, de néha meg nem. Mit csináljak? Vagy mittöl van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Eljegyzés,Kapcsolatok
2016. nov. 10. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

1. Miért vagy akkor vele?

2. Minek sír a szád, ha egyszer boldog is lehetsz vele?

3. Örülök, hogy ez a trend manapság, hogy valaki kötődne hozzád, családot alapítana, te meg eldobod a francba, mert inkább még élnéd a romlott, erkölcstelen életed!

4. Ki fogunk pusztulni az ilyen hülye gondolkodású emberek miatt.

5. Fogyasztói társadalom...cseréld le az LCD TV-d egy még nagyobbra!! Cseréld le a mostani pasid egy másikra. :D

ÉBRESZTŐ!!!!!!

2016. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Na ez a másik dolog....13 év van köztünk.

Én 25 ö 38

2016. nov. 10. 19:57
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló,ha már ilyen okos és tudálékos vagy akkor olvasd végig mit irtam mielött kinyitod a szádat!!! Nem elhagyni akkarom szó sincs erröl csak furcsa érzéseim vannak ennyi. De ha nem tetszik nem kell ide irni! Menj haza okoskodni :D
2016. nov. 10. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
A számat nem tudom kinyitni mivel írok. :D Mi oldjuk meg az életed? Sajnálom, neked kell döntést hozni. Nem kötekedni kéne, hanem elfogadni a kritikát.
2016. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Itt mindenki csak hisztizni tud ezen az oldalon? Vagy mi van már? KI azért mert nem kérik meg a kezét ki azért mert megkérték és jön a rinya....MI honnan a fészkes fenéből tudjuk, hogy mi az isten bajod van?? Gyanítom te sem tudod...
2016. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Bocsi kérdező, de egyetértek a 2-es válaszolóval!


Írod, hogy "Az a nagy helyzet hogy nagyon bizonytalan vagyok e dologgal néha azt érzem hogy akkarom meg minden, de néha meg nem."


1. miért vagy bizonytalan?

2. csak az a személy bizonytalan ebben a dologban, aki már nem nagyon szereti úgy a párját, és valami megromlott kettejük között

3. ha pl. a párom most megkérné a kezemet és a házasságra kerülne a sor, én mind a kétszer igent mondanék neki, és nem lennék bizonytalan, DE TE AZ VAGY, ami már nem sok jót vetít ki a jövőre nézve!


4. hogy mitől van ez az érzés??? :O ezt most komolyan tőlünk kérdezed???? a te érzéseid tudtommal, NEKED KÉNE TUDNOD, NEM NEKÜNK!!! gondolkozz el rajta!

5. hogy mit csináljál? azt amit te akarsz, nem azt, amit mi mondunk, a te életed, a te döntéseid, a te felelősséget!

ha elég felnőtt vagy már, akkor a saját életedről kutya kötelességed, hogy tudj egyedül dönteni!


ha azt írom, hogy szakíts, mert nem sok jövőt látok nektek, akkor szakítani fogsz? kétlem!

szóval erről ennyit! :)

2016. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem kötekedtem csak elmondtam a véleményemet ahogy te is, ugy hogy lekritizálsz ismeretlenül!!! A másik nem megoldást hanem tanácsot kérek
2016. nov. 10. 20:07
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Én is voltam hasonló helyzetben, azóta, hogy elhagytam a vőlegényem eltelt már vagy hét év. Én is ilyen bizonytalanságot éreztem, amikor megkérte a kezem, nem tudtam nyugodt szívvel igent mondani- de aztán persze, hogy ne bántsam meg - meg mert szerettem végül igent mondtam neki. Még együtt voltunk utána öt évig, de aztán vége lett. Ma már tudom, hogy ez a bizonytalanság azért volt, mert én nem éreztem olyan mélyen mint ő - és ma már azt is tudom, hogy nem baj, hogy nem maradtunk együtt, jobb így. Valahol az ilyen érzések üzenetek a belső hangunktól, csak sokszor nem akarunk erre hallgatni. Valamiért te is bizonytalan vagy szerintem és rá kell jönnöd miért van benned ez az érzés, a lényeg, hogy legyél őszinte magadhoz. Egyébként végül az idő úgy is eldönti a dolgokat. Viszont a másik embernek, ha bizonytalan vagy el kell mondani őszintén a dolgot. Én ezt nem tettem meg annak idején időben, és ma is lelkifurdalásom van e miatt a dolog miatt..az őszinteség nagyon fontos szerintem.
2016. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen igazad van le kell üljek vele és megbeszélni,én elhagyni nem akkarom
2016. nov. 10. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!