Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 5 éve élünk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 5 éve élünk együtt, és kb 1 éve, vagy több is, nem csókol meg, nem ölelget. Beszéltem vele erről, egy hétig változott a helyzet, utána megint semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő nem veszi észre, hogy ez engem mennyire bánt.
2015. dec. 29. 18:12
 1/7 omba ***** válasza:
50%

Tök kihűlt, de megerőltetni azért még hajlandó magát, de sokáig nem bírja.

Még öt év múlva leráz, hogy ne hisztizz... 10 év múlva.... jobb bele se gondolni.

2015. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez elég komoly probléma.Ülj le vele beszéld meg ezt az egészet.Gondolom van sok közös képetek,csinálj belőlük videót rakj alá valami romantikus szép zenét :) Rakj bele olyan képeket,ahol ölelitek egymást,csókolóztok,mosolyogtok stb :) Kedveskedj neki,vegyél gyertyákat,rakj ki egy szivet belőlük és gyujsd meg,a kádat engedd tele,legyen tele habbal :) közös fürdő :)
2015. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem fog tetszeni, de hagyd ott. Ha valakit szeretsz, akkor önkéntelenül is meg akarod érinteni, ölelni, simogatni, csókolni, stb. Ha ez nem jön természetesen, akkor nem szeret.
2015. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ebben az a fura, hogy 4 évig ölelgetett, aztán azt vetted észre, hogy már nem??

mert úgy gondolom, hogy vannak olyan emberek akik ölelgetős, bújós fajták, és vannak akiknek ez nem annyira fontos, de az kiderül már elég hamar, szerintem az első egy-két évben.

Amúgy ha az intimitásnak e fajtája hanyatlana a kapcsolatomban, akkor én azt azonnal észrevenném és tennék érte valamit, mert hogy számomra is fontos,és nem várnék hónapokat ,éveket,mert egy kapcsolatot napi szinten ápolni kell, rendben tartani, mert ha már nagy a kupi sokkal melósabb tisztába tenni a dolgokat.

ha szeretitek egymást menjetek párterápiára.

2015. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? Elhidegült, nem figyel rád, az tuti. Erőltetni felesleges, az már baj, ha kérned kell.
2015. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nàlunk is ez volt, csak mi màr 10 éve vagyunk együtt. Sose volt az a nagyon ölelgetős de az elmult hónapokban szinte 0. Se puszi semmi, max. ha szex volt, de az is egyre ritkábban. Nyomoztam és persze kiderült hogy megycsalt:(( Én nem azt mondom hogy törvényszerű, de azèrt elgondolkodnék.
2016. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy év csók nélkül? Szerintem még Sumi is többet kapott az utóbbi egy évben.


Tudom, nem hangzik jól, de ő már nem a párod, csak a lakótársad.

2016. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!