Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre készülünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre készülünk a párommal. Hol lehet Pécsen jó minőségű, szép karikagyűrűt venni, ami nem is eget verően drága?

Figyelt kérdés
Párommal eljegyzést szeretnénk, és szeretnénk karikagyűrűt venni Pécsen. Az én ujjam nagyobb az átlagnál (lány vagyok), úgyhogy valószínű csináltatni kell majd. Tudnátok olyan ékszerboltot ajánlani Pécsen ami erre alkalmas lenne, és nem olyan drága? Esetleg tapasztalatok, hogy ti hol vettétek, és hogy kb. mennyi volt!? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2016. nov. 16. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi az Árkádban csináltattuk, a Media Marktól még kicsit beljebb, azon a oldalon, hirtelen most nem jut eszembe a bolt neve. Van egy nagyon profi (vagy legalábbis ő ezt hiszi magáról), a Ferencesek utcáján, de az egy ritka paraszt eladó. A lánykérős gyűrűmet nála vette a férjem, de a karikát már az Árkádban csináltattuk, nem akartunk visszamenni ahhoz az "úriemberhez". 100 ezer forint volt a két karika, nem tudom, ti mennyit szántok rá.
2016. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!