Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik melyik csajt választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik melyik csajt választanátok? 1. szép, magas, karcsú, diplomás, nyelvtudással, nyitott, barátkozós, de kevesebbet keres, vagy 2. nem annyira szép, alacsony, kissé duci, diplomás, nyelvtudással és multi cégnél melózik és kedveli a drága helyeket.

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek, hogy a nő menő helyen dolgozzon, és menő helyekre járjon ki bulizni?
2013. aug. 20. 17:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
1.
2013. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom,hogy hol dolgozik,amíg a munkahelye nem a rákospalotai szemétégetőnél van az útszélén.
2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire fontos nektek, hogy a nő menő helyen dolgozzon, és menő helyekre járjon ki bulizni?"

Semennyire. Én nem járok ilyen helyekre, ha ő akar, hát menjen, de fizesse is ki magának:D

2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Egy duci, nem anyagias szerény lányt!
2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

az egyik keveset keres a másik meg drága dolgokra költi a pénzem?

olyan nincs, aki eltart?

2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

1.

Nem az a lényeg,hogy mennyit keres.Hanem az,hogy tisztességes munkát végez.

2013. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
1.
2013. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ugyan kérdező, direkt úgy hoztad ki, hogy ne a 2. at válasszák, mert nem annyira szép, alacsony (alacsony lányok is lehetnek szépek, a ducik is).

Szerintem csak magadat akarod pontoztatni, mert csak annyit változtattál, hogy a 2. ról direkt írtál rossz dolgokat, de csak, hogy ne legyen már ugyan az, hozzátetted, hogy ő picit jobban keres...

2013. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Kicsit feldobtatok, mert eléggé magam alatt vagyok, voltam.....hogy a pasik csak multinál dolgozó csajokra hajtanak...akik méregdrága pubbokba járnak ki..
2013. aug. 20. 17:57
 10/33 anonim ***** válasza:

1.

Nem izgat a pénz.

2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!