Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt még olyan, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, akik nemesacél karika gyűrűt vettek?

Figyelt kérdés
Hogy bírja a gyűrű? Mennyire bírja a gyűrődést?az arany bevonat nem fakult, illetve a kő nem potyogott ki?
2016. dec. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Off: bocsi, csak ez engem is érdekel (így meglesz a kérdés). Bocsiiii :)
2016. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg az érdekel, hogy van-e pofája egy férfinek megkérni egy nő kezét egy ilyen gyűrűvel. Jobban nem akarja megalázni? Biztos a fejéhez vágnám.
2016. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, te normálatlan, lelkiszegény, szánnivaló liba...

1. Szövegértés: nem eljegyzési (=lánykérő) gyűrűről van szó, hanem jegygyűrűről. Tudod, amit az "igen" kimondása után húznak fel az esküvőn, és egy életen át hordanak.

2. Az arany és az ezüst (szokásos jegygyűrű alapanyagok) a két legpuhább fém, amik könnyen karcolódnak, adott esetben deformálódnak. Az, hogy a strapabíróbb fémek olcsóbbak, már csak szerencsés véletlen.

3. A szerelem, szeretet, megbecsülés, tisztelet... stb. (további számodra ismeretlen fogalmak) nem egyenesen arányosak a gyűrű árával.

4. Az én eljegyzési gyűrűm konkrétan ingyen volt (párom egy hobbiékszerész barátja csinálta neki/nekem), és a legszebb ajándék, amit valaha kaptam tőle.

5. Mindenesetre drukkolok, hogy találj magadnak egy kőgazdag, 60-ad palit, akinek a farkát undorral veszed majd a szádba, amíg "végre" el nem patkol...

2016. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baráti körömben van ilyen, ők nagyon spórolni akartak, egy év alatt még semmi nem kopott le róla, de én se lennék oda az ötletért
2016. dec. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy baráti pár csináltatott a haverunkkal karikagyűrűt rozsdamentes nemesacélt (fémmegmunkálóban dolgozik) és jól bírja, nem deformálódik, de a karcok látszódnak plusz ugye ebbe követ nem lehetett tenni, méretet igazítani se (terhes a lány, nem tudja hordani), a fénye is kopott, így már látszik hogy nem ezüst vagy fehérarany, de ők úgy voltak vele hogy legyen olcsó, max csináltatnak újat a sráccal ha kell... Én is kaptam csak simán ajándékba egy ilyen gyűrűt amit a párom csinált, 1 év alatt azért jó sok karc lett rajta (mosogatás, házimunka) és újra kellett polírozni, nem lett már annyira szép, a fényén már látszik hogy más.. Ekkor döntöttünk úgy hogy eljegyzésre/karikagyűrűnek akkor nemes anyagból inkább, hisz az is karcolódik de a fénye más, plusz a szervízelés, kövek, csak más.
2016. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettes csak direkt provokál :)


Én kifejezetten ilyen gyűrűt szeretnék majd csináltatni, mármint nem a szokásos arany/ezüst/platina háromszögben mozogva, hanem titán, wolfram, kerámia, karbon, valami nem szokványosat. Pl láttam damaszkuszi acélból készült gyűrűt, kifejezetten jól néz ki, ahogy látszódnak rajta a hajtások.


By the way ahogy mondták, az aranyat, ezüstöt is ötvözik, hogy ilyen ellenállóak legyenek.

2016. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!