Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném meg kérni a kezét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meg kérni a kezét, de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném meg kérni a párom kezét és majdnem csak elképzelésem sincs a helyszínről. Az elsö gondolatom az volt, hogy beviszem a városba valami aprocska indokkal és a sétáló utcába letérdelek elé, mivel ott ilyenkor annyira szép minden, csak sok ember van és nem tudom, hogy zavarná-e az embereket.

Mivel eléggé parázós vagyok így az internet népéhez fordulok egy kis segítségért. Szerintetek ez így jó ötlet vagy esetleg valami javaslat?

22/F



2016. dec. 12. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A te ötleted is szép de nagyon félsz akkor esetleg elviheted vacsorázni valami szép étterembe amit mondjuk szerettek vagy el szeretne oda menni :) Esetleg közös kirándulás közben is összehozhatod!

Mióta vagytok amúgy együtt?:D

2016. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Én nem ezt tenném. Elvinném valahova korizni és rárögzíted a cipőfűzőjére/csattjára a gyűrűt stabilan.


Két megoldás:

1. ha saját a korija, akkor rakod rá, amikor már közvetlenül indultok, hogy ne vegye észre utána.

2. ha bérelt kori, akkor meg felajánlod a helyszínen, hogy segítesz neki felhúzni és akkor kötöd rá gyors majd ráböksz, hogy mi ez rajta, meglesi és leesik neki. :D

2016. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hááát, nekem nagyon fiatalnak tűnsz egy házassághoz 22 évesen. Brutális válási arányok vannak azok között akik 25 év alatt házasodnak. Komolyan mondom.

Ha tánoríthatatlan vagy, akkor mindenképp olyan helyen tedd ezt, ahol nincsen "közönség" Szerintem.

2016. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá közönség, szerintem. Kilátó, termoszba tea, esti csillagles és kész is. Ez legalább nem klisés.
2016. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem gondolkozz még egy pár évig.

22/L

2016. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se nyilvános helyen. Illetve, ha tudod, hogy igent fog mondani, akkor úgyis mindegy hol, ha meg nem vagy benne biztos, akkor várj még ezzel.
2016. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a sétálóutcában feszélyezve érezném magam a sok embertől. Nincs gondom a nyilvános helyekkel, de egy karácsonyi forgatag közepe sok lenne. :)

Ha a városban akarod megkérni, akkor esetleg keress egy félreesőbb helyet, vagy ha sétálóutcában gondolkodunk, akkor egy olyan részt, ahol nincsenek annyian (nem tudom, melyik városról van szó, pestiként a Váci utcából kiindulva sok beugró terecske és mellékutcácska van), pl. olyan indokkal, hogy megnézni egy üzletet/kirakatot... És akkor mehet. Még az emberek sem esnek át rajtad, illetve nem többtucatnyian bámulnak, legfeljebb csak néhányan. :)

2016. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem őszintén szólva eszembe nem jutna nyilvános helyen megkérni a leendő feleségem kezét.

Az csak ránk tartozik.

2016. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó (ha nincs annyi ember, hogy megtapossanak közben :D), csak valamivel egészítsd még ki, legyél kreatív, gondolkodj, mit szeret a barátnőd, minek örülne? :)
2016. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A károgókra ne hallgass, akárhányéves a kérdező is mindig odabüfögik,hogy mennyi válás van.


Viszont a sétálóutcás ötlet tényleg elég gyengus,főleg ha sokan vannak körülöttetek.

Inkább menjetek el valamerre kettesben és ott kérd meg.

Nem tudom merre laktok,de biztosan van valamilyen szép,természetközeli hely,ahol nincs nagy tömeg.

De amit valaki írt,hogy termoszban vigyetek italt is jó ötlet ilyen időben.

De akár az első találkozásotok helyszínén is megkérheted.Tőletek függ,csak tudod nagyjából minek örülne.

2016. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!