Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a párotok a kezeteket?

Figyelt kérdés
Mire számítsak ha a párom szóban nem igazán nyilvánítja ki az érzelmeit de nem tartja kizártnak hogy összeházasodjunk. Nem így mondta csak utalt rá. Tudom hogy szeret már számtalan módon bebizonyította csak szóban nem tud érzelmekről beszélni. Már többször szóba került a gyűrű dolog,szóval tudja hogy erre vágyom.
2016. dec. 17. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az én élettàrsam is tudja , hogy erre vágyom azt mondta nincs keret egy gyűrűre....pedig van és tavaly ilyenkor azt mondta , hogy idén oktoberben tartsuk az eljegyzést és sehol semmi. Gondolom , hogy szeret miattam lemondott a játékgépezésről. 3 éve vagyunk együtt fél éve együtt élünk két év múlva gyereket akar tőlem. Velem tervez. Nem tudom mi tartsa vissza...
2016. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
45 nap után és 1 hónappal ezután már esküvő volt.azóta is a legnagyobb boldogságban vagyunk 34 éve.
2016. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
9 honap utan. A 2. Evfordulonk utan volt az eskuvo.
2016. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
5 év. fiatalon ismertük meg egymást 16 évesen. 2 évig voltunk jegyben és ma már hazasok vagyunk 3 eve
2016. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
5 év után. Fiatal voltam és tanultam még amikor megismerkedtünk illetve jelenleg is most fogok diplomázni. Kb 1,5 év mulva tervezzük az esküvőt.
2016. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3,5 év után kérte meg. ~1 év együtt élés után.

Idén házasodtunk, durván 1,5 évig jártunk jegyben.


Utalt is rá, de mondta, hogy előbb éljünk együtt egy picit aztán kiderül jók vagyunk-e még egymásnak. És mivel minden jó volt így meg is kért. De nem számítottam rá akkor ( azt hittem húzza még egy ideig) így meglepi volt.


Türelem és nagyon finom célozgatások jöttek be (kb. fél évvel a lánykérés előtt adtam jelet, hogy részerőmről hozzá mennék).

2016. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számíthatsz esküvőre, ha ilyen típus! Engem 5 év után (19 évesen ismerkedtünk) kért meg, nyáron lesz az esküvőnk!
2016. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1# de naiv vagy. Egy rohatt gyűrűre nincs pénz? Tudjátok ti mennyibe kerül egy gyereket felnevelmi? Ráadásul ígérget csak, te meg benyalod. Gratulálok
2016. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 év és 1 hónap.
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 hét után. :)
2016. dec. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!