Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nők miért a karácsonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a karácsonyt találják a legjobbnak eljegyzésre?

Figyelt kérdés
én valahogy nehezen tudom elképzelni 2 mákosbejgli meg egy tányér töltöttkáposzta között, inkább nyáron
2016. dec. 23. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Ki mondta ezt a hülyeséget?

Nekem nyáron sem tetszik.

2016. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

ünnepek, hangulat megvan stb. sokan ilyenkor teszik meg.

mindenkinek akkor kéne mikor úgy is érzi és gondolja...

2016. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egy csodálatos "ajándék", gondolom én. Én mindig rá voltam izgulva az eljegyzésre, de nagy rémálmom volt, hogy egy pasi annyira ötlettelen lesz, hogy karácsonykor fog megkérni. Hála az égnek a férjem nem ilyen volt, egyetértett velem, hogy a karácsonyi lánykérésnél kevés klisésebb dolog van a világon. De sokan meg nem így gondolják, sokak szerint a karácsonyfa alá egy becsomagolt kis dobozkában a gyűrű az egyik legcsodásabb dolog, amit valaha kaphatnak a párjuktól. Valahol szerintem is romantikus, de minden második embert így jegyeznek el, és egyébként is, ez egy közös, életre szóló döntés, nem egy "ajándék", szóval én nem értek egyet a minden második nővel :D
2016. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor talán drágább gyűrű szedhető ki a balekből.
2016. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem unjátok még ezeket a hülye kérdéseket??? Amúgy általában a pasi lepi meg a csajt úgyhogy nem a csaj dönti el, hogy karácsonykor legyen. Amúgy meg ha neked a zabálásról szól csak a karácsony akkor sajnállak.
2016. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

#5


Remélem nem most jön az ájtatos duma, amitől kivan a gálám... "Zsáj há kárácsony ván, mindenki szeressen mindenkit, világbíke, jáááj de szíp a kárácsonyfá, keblemre gyilkosbandita, ma szeretet van, keblemre főellenségem, holnap megint köpködjük egymást, de ma nem! Jó dolog az álszentség! Aztán jöhet a sok szemét kicsomagolása ez is szép ájtatos köntösbe öltöztetve. Meg persze Kevin meg a "bétoven kutya", de szép az ünnep!"


Fúj.

2016. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés lány találja jó ötletnek. Az eljegyzés ne egy ajándék legyen. Ha decemberben "aktuális" a lánykérés, akkor inkább egy forralt borozós, sétálgatós, adventi vásárban andalgós alkalom a legromantikusabb.

L

2016. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeririntem baromság, ha a leánykérés szép, romantikus stb....akkor tök mindegy mikor teszik meg.
2016. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magam nevében beszélhetek, szerintem végtelenül fantáziátlan dolog karácsonykor előrukkolni ezzel. Olyan "gőzöm sincs, hogy mit vegyek neked ajándékba inkább eljegyezlek, akkor az se tűnik fel, ha nem kaptál ajándékot" utóérzése van. Vagy olyan "két fontos napot tudok megjegyezni az évben, a karácsonyt, meg a szülinapomat. Eljegyezlek karácsonykor, az esküvő meg legyen a szülinapomon, így biztos nem felejtem el, és te sem fogsz zsörtölődni".

Na, lényeg a lényeg, inkább ne karácsonykor.

2016. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez már megint te vagy?
2016. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!