Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a volt...

Hogy felejtsem el a volt vőlegényemet?

Figyelt kérdés
4 éve még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, de egyszerűen nem tudunk boldogan együtt élni. néhány hétig képesek vagyunk a kompromisszumra, de aztán mindig kiborul a bili, és nagyon sokat veszekszünk.. azakitunk, belebetegszünk, másra ránézni sem birunk, aztán ujra szerelmesen egymásra találunk és megint minden kezdődik elölről. Ez kb 10szer volt már a 4 év alatt. Mindketten akartunk mindig házasságot és gyereket is, de valamelyikünk miatt mindig meghiúsult. Megpróbáltuk mással is, de mindketten megszenvedtük és sirás közepette találtunk újra egymásra. Mindig ő jár a fejemben és tudom, hogy ez forditva is igy van, de annyi a sérelem, hogy megkeserítjük egymás életét. Hogy lehet túllépni valakin? Már nem eszem, dohányzom és ver a viz egész nap az idegességtől. És ez már régóta igy megy.. én 24L ő 35F
2011. okt. 21. 23:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mindketten könyörögtünk már egymásnak és mindketten szakitottunk is a másikkal. felváltva többször. legutóbb ő könyörgött és most hogy visszafogadtam megint nem törődik ugy velem és csak veszekszünk
2011. okt. 21. 23:44
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ó, édes Istenem! Mit tehetünk? Mi hozhatna megnyugvást?

Egymásban, együtt, egymásért.. De klasszikus az eset, klasszikusokat idézünk.


Gyűlölök és szeretek. Kérded tán, mért teszem én ezt,

Nem tudom, érzem csak: szerteszakít ez a kín.


Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.


Caius Valerius Catullus (Ford.: Devecsei Gábor)

2011. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szeretitek egymást, csak vannak gondjaitok. A helyetekben elmennék párterápiára, nincs mit veszítenetek.
2011. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Onkontroll! Erre van szukseged, s nem a dohanyra pl. Ismered a parodat, tehat vagy elfogadod a tulajdonsagaival egyutt, mivel nem valtoztat, vagy pedig neked kell engedekenyebbnek lenni es alkalmazkodni hozza. Igy tudod megoldani ezt, hogy vagy valtoztatsz es egyutt maradtok, vagy pedig hatarozott leszel, es tovabb lepsz.
2011. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ő elég uralkodó típus, aki teljesen "bekebelez", ha behódolok neki.. megpróbáltam már teljes mértékben a kedvére tenni, teljesen megváltoztam, igazi bentlakásos háziasszony/szexrabszolga lett belőlem és róla szólt az életem. De ilyenkor egyre többet akar és idővel semmi sem felel meg neki és megpróbál uralkodni felettem. De ha a sarkamra állok, akkor olyan kitartóan küzd értem mint senki más. Évek óta azon agyalok, hogy jobb lenne a felejtés... Csak még sosem voltam ennyire szerelmes:(
2011. okt. 22. 00:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! A láncdohányzás (arról sürgősen leszokni!) és sírdogálás helyet olvasd el ezeket:

1. Shakespeare: A makrancos hölgy

[link]

2.Shakespeare: Tévedések vígjátéka

2011. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt írom, de ti talán mégsem vagytok egymáshoz valók. lehet, hogy a szerelem ideig-óráig kompromisszumokra késztet titeket, de aztán előjön a valóság és borul a bili. vagy képesek lennétek, akarnátok úgy leélni az életeteket, hogy erősen kontrolláljátok a valódi éneteket? persze, fontos a tolerancia, hogy tudjatok egymáshoz alkalmazkodni, de ahhoz az kell, hogy a legtöbb dologban mégiscsak megértsétek egymást. úgy nem megy, ha MINDENBEN alkalmazkodni kell. inkább most váljatok végleg külön, mint még pár év, és talán pár gyerek után...
2011. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ha szerelmesek vagytok egymásban akkor ennek nem lesz vége...egy olyan embert nem tud az ember elengedni akiben szerelmes,ha találsz esetleg mást akkor mindig ő rá fogsz gondolni és lehet vissza sírod azokat a kis vitákat pláne ha belekerülsz egy lapos unalmas kapcsolatban.A problémák elől nem el menekülni kell hanem megoldani...az élet nem habos torta mindenhol vannak kisebb nagyobb viták,ezeket meg kell oldani és nem elmenekülni egymás elől,ha szerelmesek vagytok akkor oldjátok meg!Sok siket nektek és ne adjátok fel!:)
2011. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy te nem akarsz rajta túllépni és nem is fogsz tudni amíg ilyen érzelmeket táplálsz iránta és ő te iránta,szeretitek egymást örüljetek neki...előbb utóbb megoldjátok a dolgot és rájöttök arra hogy nem tudtok egymás nélkül létezni és akkor majd megcsap titeket a felismerés szele hogy jobb lenne úgy szeretni a másikat ahogy van és kompromisszumot kötni...én is veszekszem a párommal,de egy napig sem bírjuk ki egymás nélkül nem tudnék nélküle élni még a hülyeségei ellenére sem tudnék tőle megválni és szerintem ő sem tőlem....
2011. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
off(ki volt az, aki lepontozta Catullust? érdekel)
2011. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!