Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társfüggő vagyok, hogyan...

Társfüggő vagyok, hogyan gyógyulhatnék ki ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Nagyon boldogtalan vagyok 20 éve már, mert nem volt soha, csak egyetlen egy barátom fél évig. Akkor voltam egyedül boldog. Egyébként kedvetlen, boldogtalan lány vagyok. Azt mondják szép vagyok de akibe szerelmes vagyok, le se sz*r engem :(
2011. jún. 9. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

20 éve nem lehetsz, mert gondolom gyerekkorodban nem annyira kötött le a pasizás.

Koncentrálj másra, suli, munka, karrier. Nekem egy hasonló állapotban ez segített. Ahogy nem görcsöltem rajta, egyből halomra jöttek a pasik - azóta már férjnél is vagyok. Amíg görcsösen kerestem "életem párját", addig szinte menekültek előlem.


20 évesen még semmiről nem vagy lekésve, az a lényeg, hogy ne ezen agyalj folyton, inkább kösd le magad valami mással, ami sikerélményt ad.

2011. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha görcsölsz, akkor nem is lesz pasid. egyébként fogalomzavarban szenvedsz, ez nem a társfüggőség. az az, amikor bárkivel leállsz, csak h legyen párod.


legyél laza, ne lásd meg minden szembejövőben a lehetséges áldozatot.

ha csak úgy bulizol és flörtölsz, hamarabb akad horogra egy szimpi srác.

2011. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!