Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek el akar jegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el akar jegyezni?

Figyelt kérdés
2 év 2 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ma nézegette fogdozta a gyűrűs ujjam. Megkérdezte, hogy mekkora az ujj méretem. Mondtam neki, hogy nem tudom miért?! És mondta, hogy kíváncsi hogy van e akkora mint az övé.

2017. márc. 5. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem biztos, lehet csak gyűrűt akar venni, de van rá esély :)


24F

2017. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

de gáz, és átlátszó ez..atyaég milyen amatőrök sokan, és megint ott tartok, hogy ilyen embereknek van ilyen komoly szinten barátnője akik még egy meglepetést sem tudnak normálisan okozni?

Hihetetlen.

Nem írigylem én senkitől, csak ha nekik is van, pont nekem miért nincs...


szóval igen, valszeg el akar jegyezni...


26/F

2017. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de átlátszó.
2017. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 hónap múlva fogunk összeköltözni. Én mondjuk várom, hogy megkérjen, de teljesen az ő döntése én nem erőltetem rá és nem is célozgatok. Neki kell eldöntenie. :)
2017. márc. 5. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem, csak azon gondolkodik, hogy vajon van-e akkora az ujj méreted, mint az övé.


Nem tök egyértelmű? ő is megmondta!


ahhhjjjj mit nem lehet ezen megérteni?


Nem akar tőled semmit, szakíts!

2017. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés olyan helyzet van, hogy a nő ujjmérete megegyezik egy férfi ujjméretével. De persze előfordulhat, viszont én ebben az esetben nekiállnék és egymás mellett nézegetném a két ujjat. Szerintem inkább az eljegyzés forog a fejében, de egy kicsit átlátszóra sikerült. :)
2017. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem valami kreatív szerintem e téren. De oda méregette a sajátjához és kb egyforma... :D A kreativitás nem az erőssége de ha megkérne is meglepetés lenne hiába sejteném, hogy valamire készül. Köszönöm a normális válaszokat. :)
2017. márc. 5. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Van.e akkora, mint az övé?! Úristen, ennél jobb dumát nem volt képes összehozni? Ez gáz...


Ennél már csak a mi eljegyzésünk lesz viccesebb, mert abszolút nem hordok gyűrűt, szóval nincs miről méretet vennie - bár mérnők a Kedves, kinézem belőle, hogy megoldja "okosban".

2017. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :/
2017. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Ez túl egyértelmű lenne.Ha nem is kreatív azért ennyire átlátsztó,vagy hülye nem lehet.0 kreativitással sem így közelítene azért. Bocsi.
2017. márc. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!