Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar jegyezni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar jegyezni, de nem tetszik a gyűrű, hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés
Szóval a napokban megtudtam, hogy a barátom el akar jegyezni, aminek nagyon örülök, de nem tetszik a gyűrű, amit "kinézett" nekem. Egy egyszerű karikagyűrű, amiben van egy icipici gyémánt. Én pedig olyan gyűrűt képzeltem el mindig is, amin sok kis kő van és egy nagy, tehát ilyen csillogós, nem számít az se ha üveg vagy bizsu. Még nem rendelte meg szerintem. Nem akarom elrontani a meglepetését, de tudom, hogy nagyon szomorú lenne akkor is ha látná rajtam, hogy rosszul választott gyűrűt (sajnos kiszúrja, hiába leplezem). Ilyenkor mit lehet tenni?
2016. dec. 5. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

ha ide írod, akkor azzal nem hiszem, hogy meg fogja tudni az ízlésedet.

Vele beszélj már, basszus...

2016. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mutogass neki képeket, h jajj ez meg ez de nagyoooon tetszik...aztán csak rájön, h nem hasonlít, amit kinézett.
2016. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy megmondod :) Ha össze kívántok házasodni, ennyit csak megtudtok beszélni.
2016. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
tipikus nő, akinek semmi nem jó. Már örülne ha egy vasgyűrűvel jegyeznék el, de neked az a fontos hogy sok kis kő legyen rajta. Vicc!
2016. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Menjetek el és válasszâtok ki együtt
2016. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mutasd meg neki milyen tetszik, nem túl komplikált dolog.
2016. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem annyira fura, hogy párok erről nem beszélnek előtte. Én megmondtam a páromnak, hogy nem szeretnék kövesgyűrűt és kész. A férfiak (sem) gondolatolvasók.

Szerintem a megoldás, hogy megmondod neki, hogy milyet szeretnél. Ja, hogy így nem lesz "meglepi"? Döntsd el, hogy mi a fontos: a "meglepi", a "gyűrű", vagy esetleg a barátod, akit elvileg szeretsz...

2016. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mutattál neki korábban gyűrűket? Van ilyesmid? Mert lehet az alapján választott ha nem mutattál vagy ő már karikát akar és nem külön leánykérőset, így később már csak neki kell, a tiéd csak átkerül a másikra. Kérdezz rá.
2016. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na de hogyan mutogassam neki ezeket úgy, hogy ne jöjjön rá, hogy sejtem a tervét?
2016. dec. 6. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Leülsz a gép elé este vagy hétvégén amikor ő is a környéken van, keresel gyűrűket vagy facebook oldalt ahol vannak eljegyzési gyűrűk, szólsz neki hogy nézd, tetszik. A pasik nem gondolnak bele többet. Egyébként a szándékot sejted, ez hamar leszűrhető a pasikról amúgy ha komoly a kapcsolat, ez nem jelent semmit hogy elrontod, úgyis meglepetés hogy mikor adja át és hogyan! Vagy megkérdezed random hogy amúgy ő milyen gyűrűt tud neked elképzelni, hogy képzelni el ezt a dolgot, külön eljegyzési gyűrű párti vagy egyből karika? Nálunk hetente téma az eljegyzés, házasság részletei, pl utazáskor szoktunk erről sokat beszélni vagy mosogatás közben.
2016. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!