Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most akkor el akar jegyezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor el akar jegyezni? Van rá esély?

Figyelt kérdés
a barátom nemrégiben ilyen leánykérős képeket küldött nekem... ma pedig felpróbálta az egyik gyűrűm, hogy meddig megy fel az ujjára.. és szóba jött az is hogy egy nap meg fogja kérni a kezem és reméli igent fogok rá mondani
2012. okt. 8. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem barátnőm vett így gyűrűt évfordulóra, ugyanez a trükk volt, kezemre húzta az övét
2012. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van:) Ezek a jelek arra utalnak, ha csak nem gyáva, és ennyi előkészület után végül inába száll a bátorsága:))

Az én párom anno elhívott sétálni. Bevitt egy ékszerüzletbe, s azt mondta az eladónak, hogy jegygyűrűt szeretnénk venni. Nem egy romantikus módja a lánykérésnek, előtte nem is jelezte, mire készül-bár nyilván szerelmesek voltunk, de nem jött szóba, hogy esetleg még abban az évben sor kerül rá. Én meg nem akartam célozgatni sem rá.

De az idő bebizonyította, hogy ha nem is romantikára alapult, de tartós lett.

2012. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekünk is hamarosan évfordulónk lesz :)

a barátnőd kérte meg a kezed? :) hogy hogy nem te az övét? (nem fikázás!! csak egy egyszerű kiváncsi kérdés) :)

2012. okt. 8. 20:00
 4/8 A kérdező kommentje:
a szüleimnél se volt lánykérés :P csak megbeszélték hogy elmennek jegygyűrűt venni és ennyi :) és már több mint 20 éve házasok :D
2012. okt. 8. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, én évfordulóra kaptam tőle, a belsejébe gravírozva a dátumot :)
2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszoló csak ajándék gyűrűt kapott.

Én párom kettesben gyertyafenyes vacsinal jegyzett el. Nagyon ari volt és találó. Semmi jel nem volt. El se találta a méretet vissza is kellett mennije vele. De attól még szupi volt.

24/n

2012. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 éves korod előtt ne fogadj el gyűrűt. de ha már túl vagy rajta, akkor sima ügy! :)) Sok boldogságot!
2012. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megdunálak:)
2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!