Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van valami praktikátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami praktikátok, hogy egy túl nagy gyűrűt, hogyan tudnék megcsinálni úgy, hogy tudjam viselni?

Figyelt kérdés

Sajnos az eljegyzési gyűrűm túl nagy lett. De a párom olyan különleges ékszert választott, hogy abból nem lehet bevenni. Mivel oldhatnám meg, hogy mégis tudjam viselni?

Van valami praktikátok, ötletetek?


Előre is köszönöm!



2017. máj. 31. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan barkács módszerek, amit csak bizsun alkalmaznék. Pl. hogy ragasztópisztolyal kensz egy kis műanyagot belülre.

De sokkal egyszerűbb lenne kicserélni kisebbre az ékszerboltban. Biztosan segíteni fognak. (Ismerősöm is így járt).

2017. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem ragaszkodsz az ujjon hordáshoz, hordhatod nyakláncon is (vagy esetleg nagyobb ujjadon, mint a gyűrűsujj).
2017. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Verj rá az ujjadra kalapáccsal majd nagyon gyorsan húzd rá a gyűrűt. Pár napig így tuti nem esne le. Viccet féretéve, tényleg viseld láncon, ha nem lehet bevetetni belőle. Esetleg újat csináltatni, ezt pedig eladni.

30/f

2017. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam, hogy vettem egy másik, kisebb gyűrűt, és azt ráhúztam, így ott tartja, nem esik le. Kicsit olyan kísérőgyűrű-feeling, jól is néz ki, és a célnak is megfelel.

Annyi, hogy ha az eljegyzési csicsás-köves, akkor egy egyszerű karikát húzz fölé, ha meg egyszerű, akkor igazából tökmindegy, lehet köves, ill. egyszerű karika is, a lényeg, h passzoljon hozzá. ;)

2017. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!