Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fétiseitek vannak amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétiseitek vannak amit a párotok nem tolerál vagy nem akar megcsinálni de ti szeretnétek vagy kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Jelenleg nincs "párom", de ha lesz tuti lesz pár amit nem fog megtenni így sosem lesz felhőtlen a szexuális életünk. És még csak nem is extrém dolgokról van szó, mint sokaknál, szóval NEM láb, korbácsolás, szar, cigaretta, vér vagy bármi ilyesmi.
2017. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Amíg volt párom, szerettem volna egy felcsatolhatóssal megdugni. Állítólag jó, és sokkal nagyobbat tud élvezni vele egy férfi. Mire el mertem volna mondani neki, szakítottunk. :(

N

2017. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fétisem nincs, de útálom a fürdőruhát és csak olyan strandra vagyok hajlandó járni, ahol tényleg szabadon élvezhetem a természetet. Az exemel sok kompromisszum kellett, majd egyre jobban az ő igényei felé tolódtak el a dolgok, minden tekintetben (pl. anyagilag is), viszont a mostani párom szerencsére már partner ebben és rájött, hogy valóban sokkal jobb meztelenül fürdeni, napozni, stb.
2017. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy sokan el sem merik mondani a párjuknak, pedig lehet, hogy neki is tetszene. Kétségtelenül a nők kevésbé bevállalósak, de sokuknak vannak titkos vágyaik, amik nagyon bejönnek a férfiaknak.

Én mondjuk benne lennék mindenben, nem hinném hogy ki tudna találni olyat a párom, amit nem tennék meg (kivéve, hogy vegyek meg valamit, vagy hogy lefeküdjek egy másik férfival), csak sajnos nem lehet belőle se nagyon kihúzni, hogy mire izgulna be nagyon.

2017. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak a 3as szex mégegy férfival az amit nem vállalna be. Megértem, nem fogok belehalni.
2017. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit is mondhatnék...


[link]

2017. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs párom, de a lábfétis nagyon érdekel (F).
2017. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a kérdés némi képzavarra utal. Az én olvasatomban ugyanis fétis az, amit az aktuális partner nem tart helyénvalónak. Egyébként nincs ilyenem.
2017. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem írom le, mert amint látom, aki bátran leírja, azt úgyis csak lepontozzák. (Pedig a válaszok nagyon is hasznosak, csak nem a nők szájízének valók.)
2017. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!