Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, akiket már eljegyeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket már eljegyeztek: a lánykéréskor meglepődtetek, vagy előtte már sejtettétek, esetleg tudtátok?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem, akik nem közös megbeszéléssel jegyezték el egymást, tehát volt lánykérés.

Ja, és persze nem úgy értem, hogy előtte sosem lett volna szó erről. Csak konkrétan abban a pillanatban hogy volt: nem is gondoltatok rá, vagy sejtettétek előtte, vagy tudtátok? Konkrétan az érdekel, hogy a barátotok hogy csinálta: meglepetés volt, egy apró elhintés nélkül, vagy valamivel elárulta magát véletlenül/esetleg célzottan-pl. mutogatott gyürüket, célozgatott, bármi egyéb.


2017. jún. 12. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem. Ő nem árulta volna el semmivel, csak én nem tudom befogni a szám, és kérdezgettem tőle olyanokat, amiből sejtettem, hogy ilyenen töri a fejét. Szóval az én hibám volt. :)
2017. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi sztorink elég érdekes, mert párom kb. 3 héttel az összejövésünk után kérte meg a kezem... hát akkor baromira ledöbbentem, nekem kicsit gyors volt a tempó, meg is mondtam, hogy szívem, nagyon kedves vagy, de nekem ez még korai (és nem, nem volt előtte semmilyen jel... amúgy gyűrű nem volt hozzá). Egyébként komolyan gondolta, aztán utána másfél évre lett egy hivatalos megkérés is, de akkor már beszéltünk róla sokat, főleg az első lánykérés tükrében :).
2017. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy meglepetés volt.

Sose beszéltünk házasságról, a párom mindig inkább annak a típusnak tűnt, aki nem akar semmi komolyat. Egyszer ezen össze is vesztünk, szakítottunk. Hetekig nem beszéltünk.

Egyszer csak felhívott, hogy beszélni szeretne velem. Találkoztunk, kibékültünk. Másnap megkérte a kezem. Bő egy évvel később volt az esküvőnk.

2017. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődtem. Korábban célozgatott rá, hogy Karácsonyra vannak tervei, de mondtam, hogy én semmiképp sem szeretnék ilyesmit Karácsonykor és egyébként is túl korai lenne az egész, hisz még 1 év sem telt el.

Februárban, amikor már vége volt a vizsgáimnak és nála pihentem, akkor kért meg az első randink évfordulóján, de nagyon ki volt találva minden részlet és nagyon csodálkoztam és nem is tudtam teljesen, hogy mi van :D

Elmentünk egy tortáért, mert úgy volt, hogy azért készülődünk, mert a nagyinak szülinapja van. De mikor odaértünk, felvetette, hogy menjünk könyves boltba, mert azt szeretem és végül ott kért meg, de mire hazaértünk, ott volt náluk az összes barátom, testvéreim külföldről, rokonok, stb és eljegyzési meglepetés parti is volt egyben.

Szóval nagyon meglepődtem, hogy mindent megszervezett és hogy mindenki tudta rajtam kívül :D és hogy nem árulta el magát, mert amúgy nagyon nem tud füllenteni.

2017. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel már korábban többször közölte, hogy szándékában áll majd elvenni engem feleségül, és tudom róla, hogy nem a levegőbe beszél, nem ér meglepetés.
2017. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sejthettem volna, mert hát az előzmények...de egyszerűen még annyira a kapcsolat elején történt, hogy konkrétan lánykérésre nem számítottam. Persze tudtam, hogy házasságpárti, ahogy én is mert beszélgettünk kötetlenül a dologról. Ha nem így álltunk volna hozzá, együtt sem maradtunk volna. Neki nem kellett volna házasságellenes csaj, és nekem sem olyan pasi. Amúgy legelőször ő kérdezett rá:)

Arról van szó, hogy kitalálta, hogy vegyünk együtt, egymásnak ajándékba gyűrűt. El is mentünk, tudtunk próbálni. Nekem azt vette meg ami nekem tetszett, én meg azt ami neki tetszett, viszont vásárlás után nem akarta odaadni, azt mondta majd később.

Aztán átmentünk hozzá, összepakolni pár cuccot, mert strandolós program volt megbeszélve, és akkor ott elém térdelt, elmondta hogy én vagyok élete szerelme, a lelki társa, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzámegyek-e feleségül. Hiába történt hamar, annyira éreztem hogy ő az igazi és annyira szerettem már akkor is, hogy igent mondtam. Azóta egyébként eltelt több mint 7 év. Most is úgy érezzük, életünk legjobb döntése volt, és az esküvőnk is nagyon hangulatosra sikerült anno (több éve volt). Persze az esküvőt nem siettük el, csak a lánykérés sikerült rövid idő után.


Tulajdonképpen azért csinálta így, mert félt, hogy nem lesz jó a gyűrű mérete. Ennyi. Én nem bántam, így is meglepetés volt.

2017. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy együtt tervezünk, közös gyerekeket (majd!) és közös életet szeretnénk, úgymond adott volt, sokat beszélgettünk erről - is. Maga a lánykérés viszont abszolút meglepetés volt, egyrészt mert nekem sosem volt fontos ez a része, nem foglalkoztam ilyenekkel, másrészt ügyesen megszervezte a dolgot anélkül, h bármi feltűnt volna.
2017. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!