Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, akit több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit több, mint 5 év után jegyzett csak el a Párja? Miért alakult így nálatok és pontosan mennyi ideje voltatok együtt a lánykéréskor?

Figyelt kérdés

Azóta is együtt vagytok még? Lett végül esküvő is, vagy esetleg még mindig jegyben jártok?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 26. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Igen!

6 év kellett hozzá. Már azon gondolkodtam, hogy el akar hagyni, amikor végre megkérte a kezemet. Most tervezzük az esküvőt ! :)

Fel a fejjel, nem szeretik elsietni. Egy házasságot meg kell alapozni.

12/l

2016. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Nekem a párom 5 év után kérte meg a kezem (tavaly) és idén lesz az esküvőnk.


Azért kellett hozzá 5 év, mert nagyon hamar jöttünk össze. Én 16 voltam, ő 20. Valószínűleg ha pár évvel később jövünk össze, akkor nem kellett volna hozzá 5 év :-)


4 év után költöztünk össze a saját házunkban.

2016. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 7 év után jegyzett el a barátom, egy évvel később összeházasodtunk. Azóta is együtt vagyunk, idén lesz 10 éve. Mi 3 évig távkapcsolatban éltünk, amikor összeköltöztünk, én újra tanulni kezdtem, mivel az eredeti képesítésemmel nem kaptam volna ott állást, ahol ő lakott. Nem akartam esküvőt, amíg tanultam, ezt ő is tudta, ezért akkor jegyzett el, amikor már biztos volt, hogy az esküvő előtt le fogok diplomázni.
2016. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Jó régi kérdés, de engem most jegyeztek el így válaszolok. 10 után lettem menyasszony :)16 és 21 évesek voltunk mikor összejöttünk. Most 27 és 31. 6 évig jártunk, én suliztam ö dolgozott ezért nem költöztünk össze. Majd jött egy lehetőség, elköltöztünk 250 kmre távol mindenkitől és egy helyen kezdtünk dolgozni. Aztán 2 ève megbeszéltük hogy jöhet a baba, össze is jött, ma már 15 hónapos és nemrég a 10. Évfordulónkon kért meg. Nekünk jó volt így. Mikor terhes voltam szóba jött a házasság, de nem akartam. Úgy voltam vele az olyan direkt hogy csak azért legyen esküvő mert jön a baba. Most pedig gyűjtünk az esküvőre, ami biztos nem jövőre lesz, mert magunk szeretnénk intézni az anyagiakat, a szüleink rengeteget segítettek ez alatt a pár év alatt, így ezt saját erőből akarjuk finanszírozni.
2016. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kereken az 5.évfordulón jegyzett el.

Tervezgetjük az esküvőt, de még egyetemre járunk egy ideig, nem sietünk nagyon. 1-2 éven belül meglesz az is.

2018. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!