Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzes utan mennyi idore...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzes utan mennyi idore hazasodtatok?

Figyelt kérdés
Szeretnem megkerni a baratnom kezeg, de hazasodni csak 6-7 ev utan szeretnenk. Ki mennyi ido utan hazasodott eljegyzes ugan, illetve megkerjem e igy ?
2017. jún. 30. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Így (szerintem) nincs értelme megkérni.

Mi egy évvel a lánykérés után hazasodtunk. (14 hónap) Ezért is volt, aki megszólt minket, mert "illik" egy éven belül összeesküdni.

Nem tartjuk magunkat minden ócska hagyományhoz, de egy 5 éves jegyesség elég sok.

2017. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1-3 éven belül (sok mindentől függ ugye, pl az anyagiak) meg szoktak háasodni, ha tovább húzzák, az már erősen gyanús. Mióta vagytok együtt? Lehet, a lánykérésel még várhatnál 1-2 évet, addig lehet te is úgy döntez, hogy előbb is elvennéd.
2017. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
4hónap.
2017. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg ne foglalkozz a külső véleményezőkkel - sem itt, sem az életetekben-.

Ez kettőtökről szól, senki másról.


Első körben mondjuk érdemes lenne a barátnődtől kipuhatolózni, hogy Ő MIT GONDOL a hosszú jegyben járásról: érdekli-e, vagy ő sem szeretne évekig jegyben járni.


Elvégre ő a másik szereplő.


Én ismerek egy párt, akik annak idején 6 évig jártak jegyben. Én is több éve vagyok eljegyezve, de a párom annak idején tudta, hogy én nem tervezek 1-2 éven belül házasodni.

N

2017. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi 17 hónappal a lánykérés után házasodtunk.


Az eljegyzés a házasodási szándék kinyilatkoztatása. Saját véleményem, de ha 1-2 éven belül nem tudtok/nem akartok összeházasodni, tök felesleges a lánykérés, mert nincs mögötte valódi szándék arra, hogy a közeli jövőben összeházasodjatok. 6-7 év? Csak nevetségessé teszitek magatokat, senki nem fogja komolyan venni a dolgot, ha benyögitek, hogy még évekig nincs szándékotokban össszeházasodni, és igen, meg fogják kérdezni mikor tervezitek. A legtöbb ember kíváncsi.

Ismerőseink a mi esküvőnk után szinte közvetlenül eljegyezték egymást. Egyáltalán nem volt feltűnő... 5 évvel később sem volt sehol esküvő. Azóta már szakítottak is, szóval marha komoly volt az eljegyzés...

2017. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél hónappal a lánykérés után házasodtunk.
2017. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme ilyenkor megkérni? Majd megkéred 6-7 év múlva, mikor már házasodni is szeretnétek.
2017. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonlóan vagyunk. Mondjuk nálunk én szeretném inkább elhalasztani az esküvőt, mert babát várok, és most arra szeretnék koncentrálni, de megbeszéltük, hogy amíg nincs tervben esküvő, addig jegyben lenni is felesleges. Továbbá én elmondtam a páromnak, hogy kb milyen hosszú jegyességet szeretnék, és szerencsére megérti, nem sürget.

De ha nektek belefér a hosszabb jegyesség, akkor ne törődjetek másokkal.

2017. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolytalan évekig (3 évnél tovább) jegyespárnak lenni. Felteszem még 6 éve sem vagytok együtt, hogy ilyen sokára tervezed a házasságot...


Mi eljegyzés után 1 évre rá házasodtunk.

2017. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
December 21ėn volt az elkegyzėsünk,Augusztus 28án az esküvőnk!Mikor a fėrjem megkėrte a kezem,azt mondtam neki Szeretem,nem szakítok vele,de csak akkor kėrjen meg,ha el is vesz felesėgül,mert nem akarok ėvekig menyasszony lenni!:-) Márciusban mentünk idòpontot kėrni az esküvőre! :-) Van olya ismerősöm aki 9ėvig volt menyasszony,aztán a srác szakított mert talált mást....
2017. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!