Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem állunk túl jól anyagilag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állunk túl jól anyagilag, nekem még lenne pénzem, de az ő adósságait törlesszük hónapról hónapra, szeretném eljegyezni, de ahogy nézem, csak ezüst gyűrűre futná, nagyon cinkes lenne?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy az ezüst ötvözetbe mennyi cinket raknak, de az ezüst nem olyan puha anyag, nyugodtan viheted 90% fölé, és akkor biztos nem lesz annyira cinkes.
2017. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2017. júl. 6. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha neki nem tetszik, akkor nyugodtan mondd, hogy tán nem kellett volna annyi adósságot felhalmozni. Mások véleménye meg úgyis mindegy.
2017. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nekünk is ezüst gyűrűnk van. Mi is elég ramaty helyzetben voltunk, amikor a párom megkérte a kezem. Nagyon szép ezüst gyűrűt kaptam. Nem volt külön eljegyzési gyűrű, rögtön a karikagyűrűt vettük meg. Ki sem írom, mennyiből "úsztuk meg" az egészet. :) Nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy a gyűrűink emlékeztetnek arra, hogy a legrosszabb időszakban is kitartottunk egymás mellett. De Te ismered a barátnődet, Te tudod, hogy minek örülne jobban. Most egy ezüst gyűrűnek, vagy inkább várna egy drágább gyűrűre. Biztos van, aki kiakadna, ha a barátja egy ezüst gyűrűvel akarná "kiszúrni a szemét". És van olyan is, aki egy bizsuért is örömtáncot járna.
2017. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az eljegyzéshez nem kell gyűrű.

Majd megveszitek a karikagyűrűket, ha kicsit jobban álltok. Én inkább várnék, mert az ékszer tartós érték, megéri belefektetni a pénzt.

2017. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, jogy veszek 2 karikagyűrűt, és azzal lenne az eljegyzés is.
2017. júl. 6. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Karikagyűrűt azért inkább együtt válasszatok. :)

Ha lánykérést szeretnél, akkor vegyél neki kísérőgyűrűt, ha csak karikagyűrűt akarsz, akkor beszéljétek meg, hogy házasodtok, és tartsatok eljegyzést karikagyűrűkkel, de azt közösen válasszátok ki.

Persze a kettő nem zárja ki egymást, legfeljebb anyagi okokból. :)


Eljegyzési gyűrűnek szuper az ezüst, én karikagyűrűnek nem választanám, napi hordásban deformálódik.

Viszont ma már vannak szuper alternatívák, érdemes körbenézni, én pl volfram gyűrűt szeretnék, ha odáig jutunk. :)

[link]

2017. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a gyűrű értéke határozza meg a kapcsolatot! Erre futja, a szándék megvan, ha szeret akkor is igent mond ha egy virág gyűrűvel kéred meg :)

Karikagyűrűnek viszont az ezüst tényleg nem a legjobb, mert könnyen karcolódik, deformálódik, cserélni ezt meg annyira nem szereti az ember.. :)

2017. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!