Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sok pénzt kiadni az eljegyzési, valamint a karikagyűrűkre, mert úgy gondolom, hogy nem ezen múlik.


Ezüst gyűrűk is szépek, viszont ha az eljegyzési gyűrű ezüst és netán arany karikát akarna a párom, akkor az nem illik egymáshoz, nem? Vagy rosszul gondolom?



2016. ápr. 24. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Meg kéne beszélni, hogy az ezüst vagy arany színt szereti. Mert az épp lehetne, hogy ezüst eljegyzési, fehérarany karika..


De ha sárgaaranyat szeretne hagyományos karikagyűrűként, akkor tényleg nem jó ha ezüstöt veszel..


Egyébként meg nem szimpatikus a hozzáállásod.. Ez az ékszer örök. Az ezüst nem tartós, az arany igen (legyen az fehér vagy sárga).

Egyébként mit jelent a sok? 30ezerért már gyönyörű arany gyűrűket lehet kapni, szerintem ez nem sok érte..

2016. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi összesen nem költöttünk harmincezer forintot a két karikagyűrűre és a kísérőgyűrűre sőt, végül az esküvőre sem cseréltük le a gyűrűket mert úgy hozzánk nőttek, tényleg nem ezen múlik, de ez nem jelenti azt, hogy a párodnak nem fontos. Nem vagyunk egyformák, láttam már menyasszonyt azon hisztizni, hogy több százezerért szeretne gyűrűt (azt most hagyjuk, hogy mi erről a véleményem). Próbáld kipuhatolni, hogy mit szeretne, vidd el egy-két kirakat előtt (ez nekem bejött, mert kapásból rámutatott, hogy melyiket szeretné) és ha tudod, hogy kb. mit szeretne akkor szerezd meg a méretét, találd ki, hogyan akarod eljegyezni és akkor még a meglepetés örömét sem bukod el.
2016. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező akkor te is olyan mentalitású férfi lehetsz mint a (volt) párom. Az összes gyűrű került vola 60 ezerbe, mind arany lett volna. De ez neki sok volt. Nos nézzük csak. Sok? Egy életen át hordani valamit, amit szeetettel veszel neki, vagy krikagyűrűket ügye már gyütt. Mihez képest sok? A magyar átlagkeresethez képest sok, igen, de ha szeretek valakit...
2016. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
#3: Tehát kimondtad, hogy sok de kit érdekel, szerezze meg ha szeret. Nyilván ezen múlik. Istenem...
2016. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem megkérni valakit ne 2 pillanat alatt kérnek, hanem tervezik. gyűjtenek rá De ez csak az én véleményem.
2016. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3-as.... ne ez alapján minősítsenek! Nem a gyűrű lényeg. Egyszerűen csak sajnálom erre "kidobni" a pénzt. Soha nem hordtam gyűrűt, lehet meg se tudnám szokni. A másik ebből a pénzből, illetve ennek egy részéből egy nyaralást is meg lehetne tervezni. Annak több értelmét látom, mint csili-vili gyűrűket. Nekem személy szerint nem számít, nem az a lényeg! A lényeg, hogy a 2 ember szeresse egymást, és ez nem drága ékességeken múlik!
2016. ápr. 25. 07:49
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ezt a pároddal beszélnéd meg? Gondolom már elég nagyok vagytok az ilyen felnőttek beszélgetésekhez. Mondd el neki az álláspontodat, aztán ő is elmondja az övét. Persze ez így nem túl romantikus és kicsit se olyan mint a filmekben, ahol a pasi magától választja ki a nő vágyott gyűrűjét, de legalább elkerülhető, hogy a nagy pillanatkor sírásra görbüljön a szája az ezüst gyűrű láttán, mert ő mondjuk "hagyományos" aranyra számított.

Szóval első körben én megtudakolnám, hogy a párodnak milyen elképzelései vannak a jegygyűrűvel illetve a karikagyűrűkkel kapcsolatban, aztán lehet közelíteni az álláspontokat. Sok sikert!

2016. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Neked szemely szerint nem szamit, de lehet, hogy a parodnak meg jol esne, ha nem egy 100ftos muanyag golyobol elovarazsolt gyurut kene nezegetnie egesz eleteben. A noknek altalaban az eljegyzes/eskuvo fontos, sajnos megy ra a penz, de ha elvileg o eleted noje inkabb probald meg boldogga tenni.
2016. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem számít. És a párodnak mi a véleménye erről? Neki sem számít?


Az én férjem sem hordott gyűrűt, nyakláncot soha életében, de a karikagyűrűjét hordja, nekem pedig még eljegyzési gyűrűt is vett külön. Az volt a meglepi, a karikát pedig együtt választottuk.

Nekem fontos volt. Ő ezt tudta, ezért egy percig nem gondolkozott azon, hogy valami bizsut adjon.. Ha már egész életemben hordani fogom, akkor az legyen tartós.

Fehérarany, köves gyűrűt kaptam. Az árát nem tudom, de ha jól sejtem 30 ezer körül lehetett.


A két sógorommal ott voltam, mikor választottak és szintén arany, köves gyűrűket vettek. Az egyik 40ezerért, a másik 25ezerért. Utóbbi le volt akciózva, egyébként 35ezer lett volna.


Szerintem 25ezer forint egy szép arany gyűrűért nem sok.. Egész életében hordani fogja.

Szerencsére a férjemnek nem ilyen volt a hozzáállása.

2016. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Itt a legnagyobb probléma, mint mindig, most is a pénz számít! Az, hogy mit tudsz felmutatni. A gyűrű a legkevesebb sztem. Persze nem mintha nem tehetném meg hogy drágább gyűrűt vegyek, csak egyszerűen nem ez a fontos számomra.
2016. ápr. 25. 12:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!