Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mennyit beszéltetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit beszéltetek az eljegyzésről, mielőtt megtortént volna?

Figyelt kérdés

Ami főképp érdekel: konkrétan az eljegyzésről is beszéltetek (pl.gyuru -milyet szeretne a lány, milyen a mérete), vagy "csak" az eskuvőről, házasságról esett szó? Mennyire, milyen gyakran volt ez téma? Lányok, tudtátok, hogy meg akar kérni titeket, tehát pl. elejtett valamilyen megjegyzést, vagy nézegettetek gyurut, szóval volt valami, amiből tudtátok, hogy hamarosan eljegyez?

Bocsánat az egyes ékezetek hiánya miatt.


2017. júl. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk megvannak a konkrét tervek, plusz baba is van. Utóbbi miatt én mostanában nem szeretnék esküvőt, amit meg is beszéltem a párommal, hogy bőven ráér még a lánykéréssel.

Konkrétan is beszéltünk, pl mondta, hogy olyan gyűrűm lesz, amilyet szeretnék, az esküvő terén egyezik az elképzelésünk. Mivel tudjuk, hogy lesz, szóba szokott jönni, ha valami kapcsán felmerül, hogy nálunk majd mi hogy lesz. Van idő bőven, nem gyakori téma, de szép lassan kifundáljuk. 23N

2017. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy havi 1x felmerült, hogy hol lenne az esküvő, milyen klassz az étterem, jó lagzi helyszín lenne, milyen módon nevelnénk a gyereket. Jelenleg az esküvőt szervezzük :)
2017. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az eljegyzésről konkrétan egyáltalán nem beszéltünk, az teljesen meglepetés volt számomra. Azt tudta, hogy a házasság nekem fontos, azért is kérte meg a kezem.
2017. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Házasságról beszéltünk, de nem sokat. Túl sok időnk sem volt arra, hogy a lánykérés előtt ez többször téma legyen.

A kapcsolatunk elején, a férjem megkérdezte, hogy általánosságban mit gondolok a házasságról, mert ő, bár ma már nem divat, házasságpárti, és olyan nővel szeretné összekötni az életét aki nem a mostani trendek szerinti "a házasságcsakegypapírésnemjelentsemmit" nézettel rendelkezik.

Én őszintén elmondtam neki, hogy nekem is fontos a házasság, és komolyan nem kellene olyan férfi aki nem akar házasságban élni, mert nekem fontos, hogy akit életem párjául választok, akivel kölcsönösen szeretjük egymást és együtt akarjuk leélni az életünket, vele hivatalos legyen a kapcsolat, hogy egymás hozzátartozói legyünk a törvény előtt is, hogy a férjem legyen, és én a felesége.

Mivel 1 hónap után kérte meg a kezem, így meglepetés volt:)Még nem számítottam rá. Egyszer említettem neki, hogy jobban szeretem az olyan lánykérést ami kettesben történik (hogy gyűrűvel vagy anélkül az mindegy). Magamban azt gondoltam azt szeretném ha hagyományos lenne, tehát letérdeléssel. Ez amúgy meg is történt:) Eljegyzési bulit pedig egyikünk sem akart a családdal, fölöslegesnek tartottuk.

A lánykérés konkrétan meglepetés volt mert hamar megtörtént (ahhoz képest, hogy a legtöbb nő évekig vár rá), de tudtuk mindketten, hogy házasodni akarunk, és azt is, hogy nem 30 évesen, hanem fiatalabban. A gyűrűket együtt vettük, azt mondta ajándék lesz egymásnak, végül megkért az enyémmel. Így a mérettel nem volt gond. Az arany karikagyűrűket csak az esküvő előtt csináltattuk meg.

2017. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!