Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem élünk együtt a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élünk együtt a jelenlegi barátnőmmel, de márciusban leszünk 3 évesek. Eljegyzésről kérdezhetlek benneteket?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy az évfordulón megkérem a kezét. Sokszor hajtogatja, hogy nem gondolom eléggé komolyan a kapcsolatunkat, pedig én úgy érzem, hogy ennél szerelmesebb senkibe sem tudnék lenni még így 3 év után is. Szerintetek megkérjem a kezét? Én 21 vagyok, ő 25.

Köszönöm az építő jellegű kritikákat is! Üdv.



2015. dec. 22. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Háááát, én előbb azért kipróbálnám az összeköltözést. :D
2015. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérd, azzal pár évre befogod a száját. Csak aztán nagyon figyelj a védekezésre, nehogy "véletlenül" terhes maradjon, ami miatt ugye előre kell hozni nagy sietősen az esküvőt..
2015. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

No, tényleg gyerek téma.

Sajnos egyelőre úgy van, hogy nála nem lehet egy petefészekciszta miatt, de én már azt is szeretnék. Nem azért, hogy ezzel is megszilárdítsam a kapcsolatom, hanem tényleg apa szeretnék lenni. No, ha lehetne, ő még nem szeretne, érvel azzal, hogy még fiatal...

2015. dec. 22. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kőbe vésve, hogy csak azután lehet megkérni valaki kezét, ha már összeköltöztünk, mindenesetre nekem égne a pofám, hogy nem tartunk sehol, egy albérletre sem futja, merthogy esetleg kényelmes élni úgy, hogy csak buli meg tanulás, nincs mellette állás és pénz, aztán nem lehet alapozni a jövőt.


Rendkívül fiatal vagy még, ha 21 évesen, úgy, hogy nincs egészben az életed már megkérnéd a kezét, az nem férfias lenne és komoly, hanem gyerekes és felelőtlen. Hiába vagytok együtt 3 éve, elég két hónapot együtt élni ahhoz, hogy rájöjj, hogy az addig hitt másik feled egy teljesen más ember. Öt év után költöztem össze az exemmel, és igen hamar kiderült, hogy már első hétben ezzel kezdtünk volna, akkor nem húztuk volna egymás idejét.

2015. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Én is az összeköltözést javasolnám előbb, a fent említett praktikus okok miatt. Elég gáz eljegyzést felbontani, ha összeköltözéskor derül ki, hogy mégsem tudtok együttélni.


Másik téma: tök jó, hogy 21 évesen gyereket akarsz, de őszintén még elég fiatal vagy hozzá. Persze neked kell átgondolnod, hogy vajon mennyire lennél jó apa, de 21 évesen még te is szinte gyerek vagy. Nálad idősebb foúkon is gyakran azt látom, hogy fogalmuk sincs, milyen terhekkel és felelősséggel jár a gyerekvállalás. Egy élet függ tőled, nem teheted meg, hogy hibázol. Mielőtt gyreket vállalnál, át kell gondolnod, hogy van-e megfelelő egzisztencia, lesz-e elég időd foglalkozni vele, milyen családi körülmények között fog felnőni, mit jelent ez a kapcsolatotokra nézve, stb. Persze lehet, hogy te ezt már mind átgondoltad, ebben az esetben elnézést a kikoktatásért.

2015. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Összeköltözés nélkül eszedbe se jusson, a nők 95%-a nemet mondana, aki meg igent, az bolond. Ha nem éltetek még együtt nem igazán ismeritek egymást.
2015. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha komolyan gondolod, akkor költözzetek össze.

minek eljegyezni? ha albira se futja, akkor lagzira fogja, aztán mindeki megy külön haza?

2015. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nektek kell tudni. Ha úgy gondolod, hogy megérett rá a kapcsolat, akkor jegyezzétek el egymást. De ne a másik nyomására tedd, mert abból nem szokott semmi jó kisülni.
2015. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

3 évesek lesztek márciusban és már eljegyzés?

Én 3 évesen még gagyogtam a homokozóban.

2015. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 éve együtt élünk :) Szóval nem ez lenne a próbakör vagy hasonló.
2015. dec. 23. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!