Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondoltok a nyílvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a nyílvános eljegyzésről?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés. Arra gondolok mikor például moziban, közterületen, sok ember előtt kéri meg valaki a párja kezét.
2017. jún. 7. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nagy felhajtást, de romantikusnak gondolom az ilyen lánykérést. Jólesett, hogy nyilvános helyen lepett meg ezzel a párom.
2017. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp nagy élmény. főleg ha "nem"-mel zárul a felvonás.

Én nem biztos, hogy meg merném lépni. :) Bár nem a nemtől ódzkodnék, csak nekem ez túl "romantikus".

2017. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem másokra tartozik. Illetve nem kis nyomást helyezhet a lányra, mert sok ember előtt "helytelen" nemleges választ adni.
2017. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszik. Ez egy pár fontos és intim pillanata, amit nem tudnak kiélvezni, mert van körülöttük 2000 ember. Mármint tök jó show, de ennek az alkalomnak nem ez a lényege.
2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Engem a víz kiver tőle. Mondjuk alapon az eljegyzéstől is, de ez az én személyi szoc. problémám. Nem tudok lelkesedni azért,mert valaki kvázi vadidegennek épp megkérik a kezét, ahogy azt sem értem miért kell ehhez asszisztálnom, avagy végignéznem és mi a búbánatos lópikula közöm van hozzá. Sosem hozott volna ilyen helyzetbe a férjem anno, ahhhoz túl jól ismert már akkor is. Szerintem amúgy is rém kínos, de tudom, van akiknek ez az álma és vannak olyan (ál)romantikus lányregényeken és hálivudi nyálcsorgató mozikon szocializálódott nőtömegek,aik egyből papírzsepiért kapkodva végigzokoknák az egészet. Ha már házasok akkor azért, ha még nem, akkor meg nyilván egyből valami hasonlatosat vizionálnának maguknak is a jövőre egyesek. No de nem vagyunk egyformák, szerencsére csak egyetlen egyszer csöppentem bele hasonlóba ezidáig és akkor is feltűnés nélkül el tudtam slisszolni a toalettre mindaddig, amig lezajlott.
2017. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó módszer arra, hogy valaki kikényszerítse az igent. A közönség várja, hogy a lány pityeregve elrebegi az igent, de ha nemet mond, akkor egy gonosz senkiházi, aki megbántotta szegény romantikus lelkű fiút. Nem sokan merik bevállalni, hogy magukra hozzák a közutálatot, pláne abban a korban, mikor minden ilyen facebook-on köt ki, aztán x év múlva is kering, hogy mekkora egy szemét, hogy nem mondott igent.
2017. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó jutott erről eszembe :D :


[link]

2017. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sírva fakadnék, hogy mennyire nem ismer a párom. Nem szeretem a fölösleges felhajtást és azt ha vadidegenek bámulnak. Plusz az eljegyzés szerintem egy intim dolog aminek kettőnkről és nem a nagy csinnadrattáról kéne szólnia.
2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Igazából annyira nem elméleti mint ahogy azt az elején írtam, mert gyanítom h a párom is ilyesmire készül, pedig én már céloztam rá h mi a véleményem erről. De azt hittem csak én vagyok ezen a véleményen, örülök h más is így gondolja. Nem is annyira azzal van bajom h kényszerítve érezném magam az igenre, mert természetesen azt mondanék, inkább az h ezt olyan intimnek, magánügynek tartom, nem hiszem h sok emberre tartozna.
2017. jún. 7. 21:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra visszataszító. Nem szeretnék előítéletes lenni, de sokan szerintem csak a külsőségek miatt csinálják, mert menő és jól mutat, a videót meg fel lehet tenni...
2017. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!