Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Más is érezte már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt, hogy belefáradt, "kiégett" az eljegyzésre való várakozásba?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párom 33. Neki volt már egy házassága, a volt párja hagyta el. Oké, közhely hogy elvált pasi megégette már magát, lehet van is benne valami, nem tudom. Együtt élünk 2 éve, a második évben kezdtem azt érezni hogy léphetnénk még egy szinttel feljebb a kapcsolatban. Egy éve várok a lánykérésre úgy, hogy folyamatosan azt hallom, ő benne van, nincs ellene stb. Az utóbbi 2 hónapban már szinte semmi máson nem kaptunk össze csak ezen. Azt mondja, romantikus meglepetést akar, nem így, mert ha ezen kattogok és felhozom nem úgy fog esni... Hát, sajnos attól félek ha valóban bekövetkezne, már nem tudnék neki úgy örülni. Borzasztó ennyit várni, válaszolgatni az ismerősök kéréseire, azt nézni mennyien házasodnak. Nem akarom elhagyni, szeretem, de úgy érzem kezdek ebbe belehülyülni. Sokszor elkap a sírógörcs, vajon mások mivel érdemelhették ki?
2017. júl. 19. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
En no letemre ezen a hisztin egtem ki egy kerdes alatt. Tisztelet a parodnak, hogy elviseli. El nem tudom kepzelni, miert eri ez meg neki, hogy egy eletre is akarja.
2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idióta el a világban
2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Akkor most elmesélek egy Zen mesét arról a barátnőmről aki ugyan úgy hisztizett mint te. Neki oka is volt mert 5 év voltak együtt tehát azért az már idő. A srác megunta, elvette és három hónap után elváltak. Mi volt a srác indoka? Mert te erőltetted és én még élni akarok...

Mese tanulsága? Ne erőltesd. Eljön mindennek az ideje, becsült meg azt hogy melletted van és vagytok egymásnak. A többi majd jön idővel ez nem csak a te döntésed, hanem az övé is.

2017. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
:( picit sajnállak. Áh hagyd ott és élj magadban. Legalább nem kell többet várnod.
2017. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti, szeretem őt, a felesége szeretnék lenni és gyereket vállalni. Ez akkora bűn? Azért tettem ki a kérdést mert már a szexuális élet sem megy nálam ahogy előtte. Nincs hozzá kedvem, mert arra gondolok, nem kellek neki igazán.
2017. júl. 19. 20:14
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

"vajon mások mivel érdemelhették ki?"


Inkább örüljön neki, hogy hozzámész.

2017. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Igen, nagyon szomorú, hisz lemaradsz a versenyben :( És úgy nem tudsz menősködni az ismerőseid előtt. Sóhaj.
2017. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Menjetek a fenébe. 28 éves vagyok, nem 20. Mi azon az érthetetlen hogy családot szeretnék? Menősködni, ugyan már!
2017. júl. 19. 20:32
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Felfújod ezt a hülyeséget. Az egy papír. Eddig megvoltatok, most meg generálsz egy nem létező problémát unalmadban. Elárulok valamit: ha nem jó a kapcsolatod, ettől nem fog megjavulni.
2017. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha "a szex sem megy már úgy", eszetekbe ne jusson házasságot kötni! A házasság pont arról szól, hogy szex is van, mégpedig egymással, máskülönben csak haverok vagytok, akik egymás mellett élnek.

Az nem véletlen, hogy a pasid még nem tart ott, hogy elvenne. Már csak a korából és a korábbi házasságából adódóan is biztosan tudja, hogy kivel érdemes, és kivel nem frigyben gondolkodni. Akivel már a szex sem működik néhány év után, plusz hisztizik, stb... azzal én sem kezdenék, meg szerintem más férfi sem.

2017. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!