Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok melyik ötlet tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik ötlet tetszik nektek jobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Egyedi sorsjegy amit lekaparva ott lenne a kérdés :)


Cipő mániás. Vennek egy új cipőt aminek a végébe bele rejteném a gyűrűt?


A házi álltunk nyakába kötném a gyűrűt és akkor venné észre egy kis üzenettel. :)


Esetleg valami más tipp?



2017. aug. 5. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszene a sorsjegyes dolog 😉
2017. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyikse tetszene. A hagyomanyos, leterdeplos, kezmegfogos az igazi (SZAMOMRA). Hogy a bartnodnek mi tetszene, azt senki nem tudja. Meg te se. Ugyhogy probald maga a helyebe kepzelni.
2017. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyik se tetszene. Számomra az eljegyzés egy komoly döntés, a házasság előszobája. Nem egy szülinapi meglepetés szintén levő jópofa kis meglepetés.
2017. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik. Ettől függetlenül a házasságot komoly dolognak tartom.
2017. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem árt, ha - ahogy mindenben - ebben is kicsit rugalmas, humoros az ember. Ez a sorsjegyes ötlet nagyon jó, kreatív. :D Srác vagyok, úgyhogy túl sokat nem tudok nyilatkozni, de szerintem semmiképp ne gondolkozz public dolgokban, pl. egyik spanom úgy kérte meg a nője kezét, hogy moziban a film végén megjelent feliratként, hát, van pár (száz) komolyabb sztori a társaságban, de ennek a végkifejlete messze a leggázabb... :D
2017. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek csak a felvezető dolgok lennének az eseménynek. Pl a sorsjegy egy vacsin eljátszva. Pl a vacsi vége fele, turkálok a táskámban, mondom huha erről meg is feledkezdtem gyere kaparjuk le stb :)
2017. aug. 5. 12:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Bátyám a szülinapján kérte meg a csaját na annál nincs gázabb :D megvolt a születésnapi ajándék :D
2017. aug. 5. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne, szerintem szülinapra ne tedd. Inkább egy sima napra, amikor nem is számít rá. Nekem tetszik a cipős, bár én is cipőmániás vagyok. De a letérdelést ne hagyd ki, szerintem az nagyon szép szokás. Majd most biztos jól le fognak hurrogni, de nem érdekel, én neked válaszoltam, kérdező. A sorsjegyes is jópofa dolog. De a romantikát ne hagyd ki, főleg, ha ilyen típus a párod.
2017. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A háziállatos,de én nagyon közel állok a kutyáinkhoz.

Ha nektek is kutyátok van egy hosszabb séta ,kirándulás alkalmával is megkérheted.

De neked kell ismerni. Én pl rohamot kaptam volna a tömeg előtti térdeplős verziótól.

A cipős ötlet is jó lehet,de nem a cipőbe raknáma dobozt,hanem a gyűrűt ráaplikálnám a cipőre

2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az semmi. Az én bátyám a SAJÁT születésnapján kérte meg a barátnője kezét. :D

Mondjuk a menyasszony nem bánta, vagyis ezen nem akadt fenn. Én se tenném, mert nem ezen múlik a boldogság, de hogy fogom még párszor ezzel csipkedni a tesómat, az tuti. :)

2017. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!